Iki ara da bir dere de (çik çikabilirsen)

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı durum bende de var.araç lazım olduğundan bir de çok alıştığımdan 13 bin lira kredi çektim aracım bende kaldı.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba iyi kötü alınıır önemli olan hayırlı bir iş için satılıyor olması bence:)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun... tabikide eşin olacak biri için arabadan kolaylıkla vazgeçilir... evlilik bana şimdilik uzak olduğu için pek bilgim yok ama birşeyi merak ettim...
evlilik için arabasını satanlar bütün paralarıyla araba mı alıyor yoksa evlenmek çok mu pahalı birşey? düğün yapmak için satıcam demiş arkadaş düğün o kadar pahalı birşey mi :S birde evlenince de arabaya ihtiyaç daha çok olmaz mı?

ademkaya29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun... tabikide eşin olacak biri için arabadan kolaylıkla vazgeçilir... evlilik bana şimdilik uzak olduğu için pek bilgim yok ama birşeyi merak ettim...
evlilik için arabasını satanlar bütün paralarıyla araba mı alıyor yoksa evlenmek çok mu pahalı birşey? düğün yapmak için satıcam demiş arkadaş düğün o kadar pahalı birşey mi :S birde evlenince de arabaya ihtiyaç daha çok olmaz mı?
can kardeş evlilik yerine göre pahalı yerine göre ucuz
birde kimine göre pahalı kimine göre ucuz
aracımdan bana gelecek olan 10000-11000 bir miktarda ben ekliycem ve oluşan da benim düğün masrafım olacak pahalımı ucuz mu bilmiyorum
evlendikten sonrada araba şart ama her şeyin bir sırası olmalı sıradaki basamağa basmadan sonraki basamağa atlamaya kalkarsan allah göstermesin her zaman dengeyi sağlayamayabilirsin
bizimkisi ön tedbir diyelim helede burası istanbul olunca bu tedbir kaçınılmaz oluyor :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Allah tamamına erdirsin...

walla bende ewliliği hiç düşünmüyorum :D alınterimle aldığım ciddi anlamda ilk birikimim olduğu için arabam çok kıymetli ne yalan söyleyeyim :D ben ewliliği düşünmüyom çünkü bizimkiler benim yerime ısrarla düşünüyorlar :D

ben düğün olayına soğuk bakıyorum.nikah kafi hem daha ucuz hemde o paraya iyi bi tatil yapılır...

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can kardeş evlilik yerine göre pahalı yerine göre ucuz
birde kimine göre pahalı kimine göre ucuz
aracımdan bana gelecek olan 10000-11000 bir miktarda ben ekliycem ve oluşan da benim düğün masrafım olacak pahalımı ucuz mu bilmiyorum
evlendikten sonrada araba şart ama her şeyin bir sırası olmalı sıradaki basamağa basmadan sonraki basamağa atlamaya kalkarsan allah göstermesin her zaman dengeyi sağlayamayabilirsin
bizimkisi ön tedbir diyelim helede burası istanbul olunca bu tedbir kaçınılmaz oluyor :)

düğün salonu tutup orkestra pasta ve kartlardan oluşmuyor tabi masraflar bunun eşyası varki zaten 10-12bin tl tutar bence bütün bunlar eklenince masraf haliyle artıyor ve insanlara düğün yapmak pahalı geliyor