İkinci el araçlarda araç donanımlarının verilmemesi

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bunlar tamamen insandan insana değişir bence tartışmak yersiz!

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özür dileyerek bu konuyu iki kere açmışım; yeni farkettim, moderatörlerimizin birleştirme imkanı var mı acaba?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varya heheheheh ya bakıyorum diyorum ben mesaj yazmıştım nerde:D sonra farkettim ikizi olmuş konunun :D

Allah razı olsun bana satan adam herşeyiyle verdi :D içinde nazar bonuğu cevşen bile vardı

yol haritası liman giriş belgesi bi önceki serviste değişen parça listesi :D yangın tüpü ilk yardım çantasını falan saymıyorum bile :D

Son düzenleme:

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır araba satarken bıle calıyorlar aracta paspas yok koydukları paspaslar en ucuzu alt karter koruyucu demırı vs.. bunları basta uretıcı yapıyor bız neden yapmayalım
ben arabayı aldıgında yangın sondurucu yoktu ılk yardım cantası yoktu
benım kabahatım ne???????????:good:
dunurumun arabasını ankara reıs e goturdum arac chewrolet captıva suv sınıfı jeep
alt demırı yokmus bılmem nekadar para takalım mı dıye telefon edıyorlar ayıp yanı

Aynı çingenelik. Sıfır satıyor ama yine kıyamıyor, cukkalıyor. Satan adam bi tanıdığına verip kıyak çekecektir. Bu donanımları vs. şirin mi şirin, parlak mı parlak yapmasalar. Kuzgunların dikkatini çekiyor.

:)

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı başlıkta konuyu yanlışlık eseri 2 defa açmışım; özür diliyorum.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
çok samimiyetimle söylüyorum başıma böyle bir şey gelse kapora vermiş dahi olsam o pazarlık orada biter benim için..

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 arabamız car pass radio pass kullanm klavz. deişen listeleri ilk yardm cantası vs vs herseyiyle geldi cok mutlu olduk :D