İlk çalıştırmada sorun

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2004 opel astra aracımda ilk çalıştırmada sorun yaşıyorum sorunum şöyle kontağı takıp çalşıtırmak istediğimde ateşleme yapıyor gösterge 1000 devirirn altında oluyor ama hemen gösterge sıfıra kadar düşüyor arac stop edecek gibi oluyor ama stop etmiyor gösterge tekrar yükseliyor hafif bir sarsıntı ile birlikte calışıyor bazende göstergedeki düşme ile birlikte stop ediyor ikiknci kez kontak cevirmek hatta doğan şahinlerde olduğu gibi hafifte gaz vermem gerekiyor ben benzin filtresinden şüpheleniyorum ama eminde değililm
bu dururm bir arıza başlangıcı mıdır acaba veya bir arıza mıdır ne yapmam gerek ustalardan veya aynı sorunu yaşamış arkadaşlardan yardım bekliyorumm

M

matias

Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bendede var abi gidip göstermedim rölanti baya düşüyor stop etcek gibi oluyor ama stop etmiyor.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var abi gidip göstermedim rölanti baya düşüyor stop etcek gibi oluyor ama stop etmiyor.
benimkinin aynı sorun seninkindede var bana yakın bir opel servisi olmadığı için baktıramadım ama bu sorunu yaşamış arkadaşlar vardır veya bilgisi olanlar vardır ve yardımcı olacaklardır bekleyip görecez

asil23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçta lpg var mı lpg de mi çalışınca böyle yapıyor.?

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunumu cözdüm bilgilendirme olsun diye yapılan işlemleri yazayım dedim
ilk olarak benzin filtresi değişti sonra gaz kelebeği egr temizlendi hava filtresi hava ile temizlendi yeni olduğu için değişmedi
benzin filtresi 20 tl diğer temizliklerde 30 tl olmak üzere toplam 50 tl sorun haloldu