İlk Kazam, Geçmiş olsun der misiniz?

topuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2009 model aracımla bu gün çocukları okula götürürken, yanan kırmızı ışıkta durdum. Az sonra acı bir fren sesi duyduk, arkaya baktık. Bir de ne görelim, toros bir araç fren yaparak üstümüze geliyor. Yaklaşık 25 metre fren yaptıktan sonra, geldi arkadan bize vurdu. Bir metre daha mesafe olsa vurmadan durabilirdi. Ancak vurdu. (Vuran kişi komşu şehirden babasını kalp rahatsızlığı için hastaneye getiriyormuş). Arka tamponda hafif bir eziklik ile birlikte, bagaj kapağında hafif eğilme olmuş. Aracımın kaskosu var. Tutanakları tutup, hemen aynı zamanda kaskomun olduğu yetkili servise gittik. Vuran kişinin trafik sigortası hasarı karşılayacakmış. Aracı servise teslim ettim.
Şimdi buraya kadar yapılan işlemlerde bir eksiğim var mıdır? Yetkili servis, değişimi gereken parça olursa değiştireceklerini, ancak bunun için otoking'te parçaların tamir edilemez olduğunun belirtilmesi gerektiğini söyledi. Bana öneri ve tavsiyeleriniz neler olabilir?

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş oLsun:( ALLAH daha büyüğünden korusun ufak tefek bi eziklik se otoking halleder değiştirmeye gerek yok değişirse aracınızı satarken değeri de düşer ;)

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.. bir eksiklik yok zaten serviste bir eksik olursa söylüyorlar..;)

topuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar.Allah sizleri kazalardan korusun. Kaza sonrası insan gerçekten biraz garipleşiyor.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. cana gelmesinde araba yapılıyo eskisi gibi.

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

lemures1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun