ilk yakıt tüketim değerim

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ilk yakıt tüketim değerim

Guzel degerler ilerleyen zamanlarda daha da dusecegini umuyorum. Tekrar guzel gunlerde kullanmani dilerim

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Guzel degerler ilerleyen zamanlarda daha da dusecegini umuyorum. Tekrar guzel gunlerde kullanmani dilerim

teşekkür ederim. aslında eski aracımdan sonra bu ne kadar sevindirdi anlatamam. eskiden 12 lt nin altını görmüşlüğüm yok. uzun yolda 9-10 arası. düşmesin hatta böyle kalsın yeter :D

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
teşekkür ederim. aslında eski aracımdan sonra bu ne kadar sevindirdi anlatamam. eskiden 12 lt nin altını görmüşlüğüm yok. uzun yolda 9-10 arası. düşmesin hatta böyle kalsın yeter :D
Aracin yeni olmasini ve kis sartlarini dusunursek emin ol dahada dusecektir. Bende araci alirken yorumlardan 9,5 gibi degerler okuyordum. Araci daha cok esim kulaniyor ve suan icin yol bilgisayari8,6 gosteriyor, bende de benzer bir mutululuk var :)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Aracin yeni olmasini ve kis sartlarini dusunursek emin ol dahada dusecektir. Bende araci alirken yorumlardan 9,5 gibi degerler okuyordum. Aracı daha cok esim kulaniyor ve suan icin yol bilgisayari8,6 gosteriyor, bende de benzer bir mutululuk var :)

ben forumlarda ve diğer platformlarda okuduklarım neticesinde kendimi 9-10-10.5 civarına hazırlamıştım. ama ciddi manada çok şaşırdım. daha az değerler görmek umuduyla.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun

Kız arkadasımda 1.4t AS var, ank şehir içi fazla gaza basmaz, 9lt yakıyor kışlık lastik yok, ortalama hız 35

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Değerler gayet iyi  greatt aracı 9 ocakta aldım ve en son baktığımda ortalama yakıt tüketimim 11,6 idi . :D