İnternetten alışveriş hk.

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha öncede bir çok kez alışveriş yaptığım bir siteden tekrar bir ürün aldım..
Uzun zaman olmuştu malum siteyi kullanmayalı ama baya bir anlayışleri değişmiş.
Olay şu ki aldığım ürün kız arkadaşım için saç maşası idi :Dhediye paketi olarak gitti normalde aynı gün kargo olucaktı 3 günde anca paketlendi neyse ne sonuçta eline ulaştı :D hatun paketi açtı içinden saç kesme makinası cıktı:eek::rock
Alışveriş sitelerinde karşılaşılan bir sorundur bu.. Kendilerine Müşteri hizmetleri telefonlarından ulaşmak imkansız...Öyle bir birimde yok zaten telefon tkaılıyor kafasına göre müzik falan :) Hızlı mesaj diye bir servisleri var ama mesaj hızlı gidiyorda dönüş ne mümkün cevap falan yok :D Hadi hepsini geçtim.. Benim aldıüım ürün 67tl gibi bişeydi gelen ürünün sitedeki satış fiyatı 125 tl ben diyorumki alın kardeşim ürününüzü verin benim 67tl mi üyeliğimide siliyim siz raha ben rahat..Tabi cevap gelmedi daha 4 gün oldu :mad: Şimdi sinir ve öfke ile birlikte hırs yaptım ben diyorumki ben bunların ürünü göndermiyim kalsın bende %50 ucuza almış olayım ürünü..Ama korkum kredi kartımdan tahsilat yaparlarmı tekrardan aradaki mebla kadar?
Fikri, tecrübesi olan arkdaşlar birer yorum yapsa kafi..
Teşekkürler

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dur bu alışveriş sitesini tahmin edeyim. Hepsiburada.com :D Bu site ise her zaman yaptığı şey ürünü geri iade edin. Paranızı iade etmezler istediğiniz ürünü almaya çalışın.

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dur bu alışveriş sitesini tahmin edeyim. Hepsiburada.com :D Bu site ise her zaman yaptığı şey ürünü geri iade edin. Paranızı iade etmezler istediğiniz ürünü almaya çalışın.

Yok şükür daha orası ile yaptığım alışverişlerde hiç bir sorun yaşamadım.Bu site onunda beteri Hızlıal.com :rolleyes:

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bahsi geçen iki siteden de sık denebilecek şekilde alışveriş yaparım online olarak (cep telefonları-laptop) bugüne kadar şeytanın kulağına kurşun bu tarz bi sorun yaşamadım. ama duyduğum şey hepsiburada.com'un gün geçtikçe müşteri kaybettiği, şikayet oranları gittikçe artıyormuş. sanırım tamamen şansa dayalı. bi sonraki alışverişimde benimde başıma gelmeyeceğinin malesef garantisi yok

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bahsi geçen iki siteden de sık denebilecek şekilde alışveriş yaparım online olarak (cep telefonları-laptop) bugüne kadar şeytanın kulağına kurşun bu tarz bi sorun yaşamadım. ama duyduğum şey hepsiburada.com'un gün geçtikçe müşteri kaybettiği, şikayet oranları gittikçe artıyormuş. sanırım tamamen şansa dayalı. bi sonraki alışverişimde benimde başıma gelmeyeceğinin malesef garantisi yok

hizlial.com da muhattap bulma şansın "0" adamlara siparşimi iptal edicem kargomu geri göndericem ama içinden sevk irsaliyesi cıktı diyorum.. fatura adresinize gelicek diye cevap atıyor.İade kısmından bahsetmiyor..ürünün farklı gelmesi umurlarında değil..

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hizlial.com da muhattap bulma şansın "0" adamlara siparşimi iptal edicem kargomu geri göndericem ama içinden sevk irsaliyesi cıktı diyorum.. fatura adresinize gelicek diye cevap atıyor.İade kısmından bahsetmiyor..ürünün farklı gelmesi umurlarında değil..

hizlial.com Gold Bilgisayar'ın internet satış departmanıdır. zaten siteye girdiğinizdede bi yerinde yazıyor. bence birde gold'a gidip şikayette bulunun onların yönlendirmesi gerekecektir bi şekilde. eğer hiç bi çare bulamıyorsanız en yakın zamanda tüketici hakları mahkemesine başvurun. o zaman bakın nasıl yola geliyorlar

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de bir hepsiburada mağduruyum. ayın 1 inde 3 parça sipariş verdim. toplam 45 tl civarınyadı. son ürün daha bugün elime geçti. en az 6 defa mesaj attım. en sonunda da allah belanızı versin dedim. bir daha da ordan alışveriş yapmayacağım. 1. ürün tedariği 3 gün kargoya verilip elime ulaşması 2 gün. 2. ürün tedariği 4 gün kargoya verilip elime ulaşması 3 gün. 3. ürünün tedariği 7 gün elime ulaşması 1 gün.yani 1 hafta da ancak toparlayabildiler. böyle saçma iş görmedim. ellerinde olmayan ürünü satmaya çalışıyorlar. 1 ay kadar önce de ereyon diye bir siteden navigasyon aleti sipariş ettim. aynı gün içinde aradılar teyit etmek için ve hemen kargoya verdiler. ertesi gün elimdeydi. bildiğim kadarıyla hb nin yeri de ümraniye taraflarında.ve ben de ümraniyede oturuyorum. ama tedarikten sonra bile göndermeleri 2 gün ortalama. yakında batar zaten beklemdeyim.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsiburada.com aydın doğanın sahip olduğu bir kuruluş. ne kadar hayır bekliyorsunuz ki?

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son zamanlarda kötü olduğunu duymuştum ama bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. yaşayarak öğrendim. artık tövbe bir daha alışveriş yapmam ordan.