Isin uzmanlari lutfen cevaplasin

atakan232323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar kac zamandir bir araba bakiyoruz ve enn son opel corsa 1.3 tdci arabayi almak istedik burda 32500tl ye anlastigimiz 2011 model arabasi olan ciziksiz 4 lastik arti full depo bir araba dusunduk bu arada araba enjoy modelidir sizce fiyat nasil analog klimali. Baska yakit cimrisi araba onerisi olan varsa yazsin pazartesi arabayi almaya gidecegiz nasip olursa

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam 32.500 tl corsaya vermem...tabi bu benim şahsi fikrim...o fiyatlara 2007-2008-hatta 2009 1.3 astra tercihim olurdu...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
aynen 1.3 astra bencede

atakan232323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 1.3 tasiyamiyor diyorlar astrayi . Kucuk degilde hb model ariyoruz fiyat biraz pahali degil mi

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 1.3 tasiyamiyor diyorlar astrayi . Kucuk degilde hb model ariyoruz fiyat biraz pahali degil mi

astra mı taşıyamıyor...opel kaldıramıyacagı bir motoru neden kaç senedir üretiyor ve çokda satılan bir araç bildiğim kadarıyla 1.3 astra motoru...kim demişse yalan demiş...
corsadan öle çok çok abartılı fark yok...
corsa 0-100 12.7(manuel vites) son hız 172 ise
astra 0-100 13.6(manuel vites) son hız 174
yukardaki değerler ben böle hatırlıyorum yukarı asagı olabilir...
ama sonuçta 1.3 motor alınıyor çok da performans beklemek yanlış olur...zaten ucuz yakan araç istemişiniz...
gidip bir yüksek motor dizel hızı beklemek yanlış olur...
ama 1.3 motor gayette güzel bir şekilde taşıyor...bizzat kullanan arkadaşlarım çok çok memnunlar...

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kullanmadan karar vermemek lağzım.Örneğin 32 binlira corsaya verecek paranız varsa 80 lira verip 1.3 astra kiralayıp kullanıp deneyebilirsiniz.Bence taşıyamıyo değil de, yeni nesilaraçlarda belirli bir devirin altında araçlar hep hantaldır.Bunu aynı motoru taşıyan corsada da göreceksiniz.Hani turbo devreye girdiğinde canavar derlerya, turbo devreye girmesi için belirli bir devre gelmesi gerekir motorun.Şimdiki düşük hacimli dizel motorların hepsinde bu mevcut.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra mı taşıyamıyor...opel kaldıramıyacagı bir motoru neden kaç senedir üretiyor ve çokda satılan bir araç bildiğim kadarıyla 1.3 astra motoru...kim demişse yalan demiş...
corsadan öle çok çok abartılı fark yok...
corsa 0-100 12.7(manuel vites) son hız 172 ise
astra 0-100 13.6(manuel vites) son hız 174
yukardaki değerler ben böle hatırlıyorum yukarı asagı olabilir...
ama sonuçta 1.3 motor alınıyor çok da performans beklemek yanlış olur...zaten ucuz yakan araç istemişiniz...
gidip bir dizel vectra hızı beklemek yanlış olur...
ama 1.3 motor gayette güzel bir şekilde taşıyor...bizzat kullanan arkadaşlarım çok çok memnunlar...

Memlekette sağda solda ayak işlrinde kullanılsın diye bir 1.3 doblo almıştım.İnşallah yokuşta sorun çıkmaz demiştim.Arkasında yükle turbo devreye girdiğinde yokuş mokuş dinlemiyor.Üstelik doblo gibi ağır kasaya sahip dümdüz bir araç.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memlekette sağda solda ayak işlrinde kullanılsın diye bir 1.3 doblo almıştım.İnşallah yokuşta sorun çıkmaz demiştim.Arkasında yükle turbo devreye girdiğinde yokuş mokuş dinlemiyor.Üstelik doblo gibi ağır kasaya sahip dümdüz bir araç.

dizel araç normal bunlar...:)aynı şeyden bahsediyoruz...

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel araç normal bunlar...:)aynı şeyden bahsediyoruz...

Olay şu, bir araç almak istersiniz.Aracın detayları, teknik özellikleri hoşunuza gider.Almak istersiniz, hiç kullanmamış biri tutup yorum yapar.Yada 100 bg lik bir araçtan 200 bg lik bir araç performansı beklentisinde bulunup aracı beğenmezler, kötülerler.