İstanbul İkitelli sanayi Özel Servis tavsiyesi

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İstanbul Başakşehirde ikamet eden kardeşim var, kendisi yeni araç sahibi ve sanayiden hiç bir tanıdık çevresi felan yok, 97 Astra F aracına sürekli olarak bakım arıza felan işleri için gidecek referanslı bir özel servis tavsiyesi arıyoruz.

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse cevap vermemıs Mustafa ben ıkıtellıye cok yakınım ancak o sanayıde sana tavsıye edebılecegım kalıtelı bır mekanıkcı yok elektronık beyın tamırı abs tamırı ... veya on numara rot ayarı yapan ıkı esnaf tanıyorum sadece...
Kendı aracımın agır bakımlarını ve onarımını Avcılar Fatıh Sanayısınde yaptırıyorum uygun fıyata tam bir uzman opelci istersen oraya yönlendırebılırm.

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Avcılar daki usta Adnan usta mı?

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkitellide bağcılar oto saniyide Başak oto var opel özel servis Orda şahin usta var ıyı ustadır. Buyuksehır beledıyesınden arkadasım tavsıye ettı dersın ;)

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avcılar Fatıh sanayıde Aslan atiker lpg de Lokman usta Opel üzerine master yapmış elektronık ve mekanık anlamda çözemediği problem yok...

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse cevap vermemıs Mustafa ben ıkıtellıye cok yakınım ancak o sanayıde sana tavsıye edebılecegım kalıtelı bır mekanıkcı yok elektronık beyın tamırı abs tamırı ... veya on numara rot ayarı yapan ıkı esnaf tanıyorum sadece...
Kendı aracımın agır bakımlarını ve onarımını Avcılar Fatıh Sanayısınde yaptırıyorum uygun fıyata tam bir uzman opelci istersen oraya yönlendırebılırm.
Daha sonraki bi zaman için görüşebiliriz tavsiye edeceğin servisi.

İkitellide bağcılar oto saniyide Başak oto var opel özel servis Orda şahin usta var ıyı ustadır. Buyuksehır beledıyesınden arkadasım tavsıye ettı dersın ;)

Cevap geciktiğinden aracı sanayiye götürmüşler, tesadüf dediğiniz yerde yapılmış bakım ve onarımı, memnunda kalmışlar sanırım, olumsuz birşey söylemediler.

Teşekkürler arkadaşlar.

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha sonraki bi zaman için görüşebiliriz tavsiye edeceğin servisi.

Cevap geciktiğinden aracı sanayiye götürmüşler, tesadüf dediğiniz yerde yapılmış bakım ve onarımı, memnunda kalmışlar sanırım, olumsuz birşey söylemediler.

Teşekkürler arkadaşlar.

Sevındım adınıza Rica ederım :)