Îstanbul...

Hangi Yaka?

• Kullanılan toplam oy
    58
E

EReN_KaRSu

Bilgi Girilmemiş
Avrupa yakası bir başkadır:p

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadıköy de Mabed Manzaralı bir evde oturmayı isterim...Maç günleri de Serhan'ı ve Mahoni'yi eve davet ederim..Gürültüden oturamasınlar... :) :)

Duyduğum kadarıyla orada 4+1 evler çok uygun fiyataymış...Çevre mağazalar da yılda iki kez 4 Al, 1 öde kampanyası yapıyormuş...Yaşanacak yer Kadıköy...:) :)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anadolu yakası Avrupa yakasına göre çok daha düzenli. Anadolu yakasında oturan biri Avrupa yakasına taşınmayı aklının ucundan bile geçirmez. Ben Anadolu yakasında oturuyorum, işim Avrupa yakasında...kabustan beter yani. Her şeye rağmen esas İstanbul Avrupa yakasıdır.

Valla erman ben aklımın ucundan geçirdim ve geçen yıl uyguladım..Trafikten o kadar bıkmıştımki işe yakın biryerlerden ev tuttum..Ama sonuçta ne oldu en fazla 1 yıl dayanabildim ve 2 ay önce yine anadolu yakasına taşındım..Çekerim o trafiği daha iyi..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhammet, ne kadar "İstanbul'da yaşanmaz" lafını kabul etmesende ben her türlü yaşanmaz diyorum. Benim işlerim genellikle İstanbul'da idi ama ben ne yapıp edip elimi ayağımı oradan çektim, artık hep Ankara'dayım. İstanbul'a ne zaman gitsem, içimde bir huzursuzluk, bir sıkıntı.. Sadece trafik değil İstanbul başlı başına bir problem bence. Ankara'mın gözünü seveyim. Bundan sonra İstanbul'a ya gezmeye ya da Fenerbahçe maçına:)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anadolu yakası Avrupa yakasına göre çok daha düzenli. Anadolu yakasında oturan biri Avrupa yakasına taşınmayı aklının ucundan bile geçirmez. Ben Anadolu yakasında oturuyorum, işim Avrupa yakasında...kabustan beter yani. Her şeye rağmen esas İstanbul Avrupa yakasıdır.

İyi de Ermanım, avrupa yakasının kabusu Maslaktır zaten..Oraya bakıp koca avrupa ykaasını yakma yani:)

Bi bebek sahil, arnavutköy, yeniköy sahil veya nişantaşı, cihangir...Buraların büyüsü ve atmosferi nerede var...Neredeyse tüm şiierler bile avrupa yakasını konu alır.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi de Ermanım, avrupa yakasının kabusu Maslaktır zaten..Oraya bakıp koca avrupa ykaasını yakma yani:)

Bi bebek sahil, arnavutköy, yeniköy sahil veya nişantaşı, cihangir...Buraların büyüsü ve atmosferi nerede var...Neredeyse tüm şiierler bile avrupa yakasını konu alır.

işte budur bakalım Anadolu yakasında neler var ;)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhammet, ne kadar "İstanbul'da yaşanmaz" lafını kabul etmesende ben her türlü yaşanmaz diyorum. Benim işlerim genellikle İstanbul'da idi ama ben ne yapıp edip elimi ayağımı oradan çektim, artık hep Ankara'dayım. İstanbul'a ne zaman gitsem, içimde bir huzursuzluk, bir sıkıntı.. Sadece trafik değil İstanbul başlı başına bir problem bence. Ankara'mın gözünü seveyim. Bundan sonra İstanbul'a ya gezmeye ya da Fenerbahçe maçına:)

akşam 7 den sonra tv kumandasını eline alıp uyuklana kadar tv seyredenler için Ankara 10 numara :D öyle bi yerki gece 24 den sonra yolunu kaybet yol soracak adam yok neredeyse sokakta :) bide deniz şart abi Ankara ya Melih Gökçek getirecem diyo ama onu kim bekliycek :D