İstanbul'da işini bilen sağlam tunıng firması ?

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tavsiye konusu kabul ama bende yaşadığım sıkıntıları anlattım. benim yaşadığım sorunları başkaları yaşamasın diye tavsiye edilen yerler ile alakalı birşeyler yazdım.

O zaman kimse bilmesin, herşey güllük gülistanlıkmış gibi herkes bir şey paylaşsın geçsin.
Uzun uzun anlattım bu tuningçilerdeki yaşadıklarımı. Ne diye siliyorsun ey admin?

Her konuya standart mesajlar yazalım, aynı şeyleri paylaşalım da boş bir forum mu olsun?

Bu mesajım sondu. Üyeliğimi sonlandırın!
Burada sizin yorumunuza saygımız var ama insanları yalan yanlış ihtihamla suçlamanız kabul edilebilir değil ben bizzat tuning sahibi ile irtibata geçtim durumu öğrendim hepimiz özgürüz biz gerçekleri yazmak zorundayız üyelik için tercih sizin

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar firmalar konusunda olumlu/olumsuz mesaj yazarken şunu unutmayınız, karşınızdaki tüzel bir kişilik kendini savunma hakkı var. Firma bize ulaştığı zaman biz malesef ki olumsuz mesajı silmek zorundayız. Kullanıcı mağdur olmuştur ancak bunu ispat etmek biz site yöneticilerine değil kullanıcıya düşmektedir. Kısacası kullanıcı/satıcı arasında ki olumsuz durumlarda biz taraf olamayız. Taraf olduğumuz zaman malesef ki hukuki süreç ile karşı karşıya kalıyoruz. Bunuda yaşamak istemiyoruz. Bu konu ile ilgili olarak ortada mutlaka bir mağduriyet vardır diyemiyorum ancak memnuniyetsizlik olduğu kesin. Bu memnuniyetsizlik durumunuda konuyu başlayan arkadaşımız artık biliyor... Ancak google üzerinden erişen yüzlerce kişiye firma hakkında olumsuz bir mesaj ile sürekli gösterim yapamayız. Bu seferde bizler hukuki süreç ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu konuda saygı göstermenizi rica ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Murat

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Admin abiler , ben kişinin yaptığı yorumu görmedim ? Mayuk dizayn ile ilgili bir problem mi yaşamış ? Ya da tunıngçilerden neler çekmiş ? Bende bunu öğrenmek istiyorum , ona göre hareket etmek istiyorum... 55.000 km'de hatasız kusursuz aracımı iş bilmeyen kişiliksiz insanlara teslim etmek istemiyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Admin abiler , ben kişinin yaptığı yorumu görmedim ? Mayuk dizayn ile ilgili bir problem mi yaşamış ? Ya da tunıngçilerden neler çekmiş ? Bende bunu öğrenmek istiyorum , ona göre hareket etmek istiyorum... 55.000 km'de hatasız kusursuz aracımı iş bilmeyen kişiliksiz insanlara teslim etmek istemiyorum.

Bir üyemiz yukarıda yazdığım firma ile çalıştığını memnun olmadığını, problemler yaşadığını vs yazmıştı. Murat adminimiz firma ile irtibata geçerek konu hakkında detaylı bilgi aldılar. Firma isminin kötülendiğini konuyla ilgili olarak düzenleme talep edince mesajı silmek zorunda kaldık.

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım Hasip abi , bende bugün Mayuk dizaynı arayıp body-kıt , egzoz sist. , kaliper kapağı takımı , photon ampüller vs siparişi verip pazar günü de montaja yanlarına gidecektim , o halde gitmiyorum...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Anladım Hasip abi , bende bugün Mayuk dizaynı arayıp body-kıt , egzoz sist. , kaliper kapağı takımı , photon ampüller vs siparişi verip pazar günü de montaja yanlarına gidecektim , o halde gitmiyorum...

Yanlış anlaşılma olmasın, firma kötü demiyoruz. Bahsettiğimiz firma binlerce ürün satmış bir firma. Bizim üyemizin yaşadığı problem muhtemelen iletişimsel sorunlardı. Firma tarafından doğrulanmadı, kısacası araştırmalarınıza devam ediniz. Piyasada mayuk kadar iyi bir firma bulabileceğinizide sanmıyorum...

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasip abi bende esnaf sayılırım şahsımıza ait prefabrik firmamız var , aileden ticareti bilir , esnaflığı bilirim. Satılan mal ve tecrübe elbette önemli ama iletişim de çok önemli bir faktör. Şöyle ki ;
Mal ve tecrübeyi güler yüzlü , tatlı dilli esnaf satabilir ancak ve ancak. Adamla oldu ki bende anlaşmazlığa düştüm bana da kaba davranacak başından savacak demektir bu , ben buradan bunu çıkarırım... Modifiye keyif işi eğer memnun olmazsam arabamdan da soğurum verdiğim paraya da pişman olurum , kısacası başka bir firma bakıcam hasip abi.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kısmet bu işler, @Murat hocam size daha detaylı bilgi aktaracaktır konuyla ilgili olarak. Saygılar

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısmet elbette abi , detaylı bilgi alırsam da memnun olurum. İlgin için çok teşekkür ederim hasip abi hemen hemen her konuma yorum yapıp yol gösteriyorsun 🤝

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Est, bu konuda zaten olumsuz yorumu görünce özellikle firmaya sorma gereği hissetmiş Murat hocam. Kendisi firmayı daha önceden tanıyormuş, şikayet konusundan bahsedince firma öyle birşey yok deyince kafamız karıştı. Detayları murat hocam size bildirecektir. Bunun dışında bildiğimiz kadarıyla aramızda fikir alışverişi yapıyoruz. Önemli olan birlikte araçlarımızı doğru şekilde tanıyabilmek. Saygılar.