İstediğim Plakayı vermediler :S

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1001805small.jpg
Arkadaşlar plakamı değiştirmek için başlamış olduğum girişimler başarısızlıkla son buldu dün itibari ile...

06 GT 865 numaralı plakayı bana emnniyet genel müdürlüğünden onaylayıp verdiler ve bu sizin dediler ..ruhsatı değiştirme işlemlerine başladığım vakit elimdeki evrağı uzattım ve plakam bu dedim ama oradaki memur bu plakayı alamayacağımı,araç adresi olarak batıkent (ankara) yazdığı ve batıkentinde semt olarak yenimahalleye bağlı olduğunu söyledi.

ee ne olacak dedim ve ,''semp uygulamasına geçildi artık'' dedi ve ''YA '' yani yenimahalle oluyyo herhalde... 06 YA 0179 numaralı plakayı verdi ..moralim altüst oldu sinirden ne yapacağımı şaşırdım nasıl olur dedim ya ..ee evrağı neden verdiniz o zaman dedim ben 15 gün önceden ayırttım ?? artık semptine göre ayrılacak dediler...ve dün elinde plakayla gelen en az 100 kişiye YA 0110 dan başlamak üzere seri halinde piyango bileti gibi plaka verdiler...

yaaaaaa diye bi plakamız oldu allayım yarabbim ya :SSSSSSSSSSSSS

Son düzenleme:

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun usta aslında bu tip plakalar daha iyidir mimlenmezsiniz en azından belirli plakalara polisler çok takıyolar...

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftaiçinde 06 YA ..... ile başlayan 8 karekterli plaka görmüştüm S 350 de plaka sahte diyodum demekki değilmiş

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun usta aslında bu tip plakalar daha iyidir mimlenmezsiniz en azından belirli plakalara polisler çok takıyolar...

haklısınız, ordaki komserde aynısını söledi...kardeşim ne yapacaksın senden önce kaç kişi kullanmış hacizmi var? rehinmi var...boşver bu sıfır plaka dedi

ama benim anlamadığım neden onaylayıp bana verdiler peki ya çocuk oyuncağımı nu anasını satayım ya.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftaiçinde 06 YA ..... ile başlayan 8 karekterli plaka görmüştüm S 350 de plaka sahte diyodum demekki değilmiş

ya hocam gözümün önünde en az 100 adet 06 YA 0111-112-113 179 a kadar...verdiler cikletten çıkmış gibi .çok görürsün yani piyasada daha..

YA yenimallleymiş ....:S

Son düzenleme:

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir'de uygulama yıllardır bu şekilde noter satışında yada araç tescilinde verılen ıkamet adresi önemli oluyor...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende cey icin taaaaa cubuk a gitmiştim