İzmir Opelim Go kart Turnuvası - Yaz Sezonu

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıralama:

1- Umut 20 Puan
2-Çağrı 19 Puan
3-Bekir 18 Puan
4-Sinan 18 Puan
5-Selim 15 Puan
6-Uğur 12 Puan
7-Memo 9 Puan
8-Tümay 8 Puan
9-Mutlu 8 Puan
10-Dağsu 3Puan
11-Ali 2 Puan

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi halen adil olmadığını düşünüyorum, birincisi şu ki 1 tur yedim kaza sonrası ve yarış bitmeden önce de memoyu geçtim tekrar dolayısı ile 4. değil 3.ncü tamamladım yarışı

diğer konu ise şu, 1 tur kadar arkasından takip ettiğim ve uygun yerde tur bindirdiğim adam viraj çıkışında bilerek üstüme kırıyor ve neredeyse diklemesine beni bariyere sokuyor... böyle bişey yok abi, temaslar olabilir dokunmalar olabilir ama viraj çıkışında bu tür bir bilerek yanyana giderken üstüne kırmak heleki tur bindirirken, hiçbir yarışta hiçbir şekilde kabul edilemez abi..

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut sizin yarışınızdan önce bizim yarışımızı izlemedin herhalde?Kızacak olsam benımde Mutlu'ya kızmam gerekirdi..Mutluya tam 3 kere tur bindirdim herkes benı ne kadar yavaşlattıgını gördü,sinanla arayı açmama rağmen hep Mutluya takılınca Sinan yakaladı hatta ilkinde bu sebepten sonunculğa dahi düştüm ama kalkıpta bu şekilde davranmadım..İlk haftada daha yarış başlar başlamaz düzlükte beni lastiklere sokup sonunculuğa atmıştın...Geçtiğimiz hafta Sinanıda kim soktu bilmiyorum çok feci şekilde lastiklere sokmuştu vs. vs. ..Bu tarz olaylar herkese oluyor zaten pist ufak,memo ile kazanızı biz gördük beraber çarpışarak bariyerlere girdiniz onun açısı kurtardığından sürtüp çıktı sen daha dik bir açıyla vurduğundan bariyerde kaldın.Puan konusunda bir yanlışlık varsa düzeltelim ben orda 2 tur attılar diye hatırlıyorum pistteki görevli baya bekletti her zamanki gibi ...

Ama uzun kafın kısası herkese bu tarz şeyler olabiliyor,gülüp geçmek lazım.Sonçta fani dünya iki günlük dünya birilerinin kalbini kırmaya değermi...Hemde böyle bir şey için?

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
adil yarışalım ona varım, tur bindirmelerde önündekinin seni yavaşlatması kadar doğal bişey yok zaten, geçmek için uğraşırken zaman kaybediyorsun bunu biliyoruz hepimiz
ama bir viraj önce tur bindirdiğin adam gelip te bir viraj sonrası üzerine kırıyorsa bunda normal hiçbirşey olmaz abi... kapıştığın olsa vurmalar sürtmeler temaslar hep var ki bekir de zaten beni öyle geçti bilir kendisi, ama lafım oldu mu bekir e... düşün...

ha noldu benim şevkim kırıldı abi ama sizin ki iyleşti puan farkı açılıp gitmedi çünkü, daha eğlenceli olur en azından çoğunluk için..

ama dediğim gibi benim şevkim kırıldı, bence kural dışı müdahale hele ki bir tur arkadan gelen biri tarafından...bu şekilde yarışta 1 tur kaybetmem hiç mantıklı ve kabul edilir değil...

yine de alınan sonuçlara göre puan tablosunu güncelleyip ekliyorum..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gokartl.jpg

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben saat 6.30 da yattım valla...
10.30 kalktım daha yenı oturabılıorum geberdım sabahtan berı bu sıcakta oraya kos buraya kos .... :D

Ama cok guzeldı cıdden cooook :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi sıralama turları kağıdı kimde yaw :):):) herkes süresini yazsın bare bee