İzmir Opelim Go kart Turnuvası - Yaz Sezonu

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
fotoğrafları dün ekleyemedim gece geç oldu... birazdan burda :) gerçi çok yok.. makinamda problem var gün ışığında aşırı parlak çıkıyor fotoğraflar, gece ise sorun yok gibi..

35BKR66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumumdaki pisttin iptal edilmesi gercekten güzel oldu.Sonra aldıgımız karar üzerine apar topar ksk pisttine dogru harekete gectik.Pistti ve arabalarını gördüğümde kendi arabalarımızla cıksak dahi olurmus dedim :) keza araclar death race yarısından cıkmıs gibiydi :)İlk grubun ardından ikinci grup olarak biz çıktık.Söylendiği gibi kalabalık olunca daha bi keyifli oldu bizim grup.Selim in ısarcı takibi be İnancın beni 2 tur boyunca yavaslatması:) Selim in yetişmesi ve son virajda gecmesiyle yarış bitti.Kendisini tebrik ediyorum.
Kısacası dün akşam cok eglendik gelen herkese teşekkürler ...

35BKR66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut birinci gelenlerin arabalarına bir sonraki yarısta agırlık koycaz zaten :):)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gündüz çektiğimiz 2 foto... makinayı göstermem lazım en kısa zamanda :/

örnek olsun diye ekleyeyim dedim... casio exilim z500.. problemin sebebini bilen çıkar belki :) gece çekimlerinde de tüplü tv gibi siyah çizikler mevcut pixel arayla yatayda.. :/:/

cimg7437.jpg

cimg7438.jpg

cimg7439.jpg

cimg7441.jpg

cimg7441.jpg

cimg7442.jpg

cimg7443j.jpg

cimg7444.jpg

cimg7445.jpg

cimg7447.jpg

cimg7448.jpg

cimg7449.jpg

cimg7450.jpg

cimg7451.jpg

35BKR66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendilindn mi oldu umut yoksa darbe falan mı aldı makine

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ilk problem çiçekli köy kahvaltı buluşmasına giderken Shell de buluştuğumuzda oldu.. Çağrı çekiyordu fotoğrafı, bi baktık beyaz beyaz çıkıyor, sonra düzeldi ertesi gün... şimdi aradan aylar geçti... didimde öyleydi işte hep gündüz... ekran bembeyaz :) sıcaktan mı ışık algılamadanmı tam anlamadım ama problem var ortada ...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut gene gitmiş makine :S Servise vermek lazım.Ben baştan bilseydım makıneyı alırdım yanıma artık 3.cü yarışşşta yaparız güzel birşeyler :D

Bu arada cidden pistlerde araçlar arasında çok fark oluyor ya buna bir çözüm bulmak lazım başta 7 pistte yapalım diyorduk ama birisi zaten iptal oldu bile araçların kötülüğünden.Zaten bu zihniyette işletmeciler oldukça farklı birşey beklemek yanlış olur.Ufacık pist amaç geçmek zaten adam kim önde çıkarsa öyle biter birbirinizigeçemezsiniz diyor atlı karınca sandı herhalde :)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
harbiden adam önde çıkan alır geçemezsin diyor :) ama gördü heralde nasıl geçiliyor nasıl gidiliyor :):) bekircim üstüne mi alındın yoksa :):D

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
güzel bi buluşma olmuş dün mehmetle telefonla konuşurken yanlama lastik sesleri geliyordu demek uğurmuş :) bide daha çok resim olsaymış daha güzel olacakmış