izmirde sağlam opel servisleri...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Karabağlarda ege güven

Özüm opel

Ben bu servisten çok memnunum ama Forentera konusunda ne gibi bir deneyimleri var bilmiyorum. O nedenle yanlış yönlendirme yapmak istemem. Her gittiğimde Opel'in bütün binek tipleri ile sık sık karşılaşıyorum (eski model Rekord'lar, Kadett'ler dahil) ama Forentera ile nadiren karşılaştım (belki de piyasada daha az olduğu içindir)

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HAKLISINDA şimdi ne sen JOKER DEN memnunsundur aynı araçtan cok gitmiştir..ama bir arabanın su eksiltmesi icin bu kadar deneme yanılma olur mu.. bence bilgiyarcıyım.. musterime bir parcayı deneme yanılma ile yaparsam kim memnun kalır benden...ayrıca bir aracın su eksiltme sorunu ve hortum patlatma sorunu hangi marka arac olursa olsun en fazla 3 nedenden olur dimi..

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2 sanyide ikiyer önere bilirim hem işçilik hemde fiyat konusunda işlerinin ehli iki usta ergöçen opel ergun usta adamlar opeli sanki yalayıp yutmuşlar sen leb demeden onlar sorunu sölüyolar ikinciside best opel hakan usta bu iki yeri gönül rahatlıgıyla tavsiye edebilirim sizlere

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DÜN BİR SERVİSE GİTTİM ... ARACIMI SERVİS KAYIDININ ACILMASI VE SORUNLARIM OLDUGUNDA iyi bir servis dusundugumu söyledim...USTA ARABAYI görur görmez.... bu aracın sanzumanı bozulursa cok zor tamir edildiğini... hatta 1 tane denk gelmiş 4000 tl mal olmus.. ya dedim benim aracımda bir sorun yok.. ben arabanın bakımı geldiğinde yagını ve filitrelerinin bujisinin değişmesini istiyorum dedim.. sorun olursa o zaman diğerlerini dusunuruz dedi.. hatta parca fiyatlarının diğerlerine göre cok pahallı oldugunu hatta 3 katı oldugunu söyledi... canım sıkıldı... hemen istanbulda opelpacaları satan bir toptancıyla tlfla gorustum benden maille aracın motor nosunu istediler.. bende gonderdim.. bana gelen parca fiyatlarını aşağıda sizinle paylaşmak istiyorum..
FRONTERA 2000 3.2 İCİN PERİYODİK BAKIM SETİ
Motor Yağı 10W-40 8 Litre => 70.00 TL
Yağ Filtresi (GM) => 10.00 TL
Hava Filtresi (İthal) => 40.00 TL
Benzin Filtresi (İthal) => 10.00 TL
Buji GM Champion 6 Adet => 90.00 TL
...
BU FİYAT.. İZMİRDE TANIDIK VASITASIYLA GİTTİĞİM SERVİSİN BANA COK COK PAHALLI DEDİĞİ ÜRÜNLERİN İSTANBUDAKİ FİYATLARI...

SİZLERİN TAVSİYE ETTİĞİ SERVİSLERLEDE GORUSURUM ARKADAŞLAR.. BİLGİ VERİRİM SİZE

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirdeki servislerde iş yok hepsi bastan sarma basıma gelmeyen kalmadı araba yağ mı kacırmadı tabayı takamamıslar fren balatalarını yan sannayimi takmıslar parcalandılar gecengün kamyonun altına giriyodum. En güzeli biraz vakit ayrın hem gezmek hemm tanısmak hem iş amacıyla aydın ats opele gidin ilgi alaka işcilik süper özverili calışma yapıyolar

aynısı benimde başıma geldi 2 sanayi sitesinde ergöçer ufak bir EGR arzasından mazot pompasını söktüler ve yapamadılar 2 ay sonra motor parçalarının çogu eski parçalarla degişmiş çalışarak giden aracım motoru hurda şekilde aldım 6 milyar masraf yaparak düzelttim

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmire şubemi acsak ne arkadaşlar.bukadar mağdur olduğunuzu bilmiyoduk yaa.geçengün gene bi olay yaşadık kurt.ibrahim abinin aracında allah korumuş gercekten.

valla servis açmanız çok iyi olur kasaplardan kurtuluruz.

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOKER SERVİSİ BENDE BEGENİRDİM .. ama adamlar deneme yanılma ile sorunu buluyorlar , bu da sorun bence.. mesala aracımda .. 2007 yılında su eksilt me vardı önce hortumlar değiştir ... bir suru masraf iki gun sonra hortumları patlattı denildiki ek su deposu var plastik o delinde
o da değişti.. 2 gun sonra yine sorun sorun sorun.. ama bu sorunlarda araba çalışa çalışa.. tabiki üst kapak contası yantı masraf cıktı 2000 tl ye şimdi ben en anladım bu SERVİSTEN....

bu işler deneme yanılma ile olmaz olan kullanıcıya olur nasılsa onlardan para çıkmıyor.

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2 sanyide ikiyer önere bilirim hem işçilik hemde fiyat konusunda işlerinin ehli iki usta ergöçen opel ergun usta adamlar opeli sanki yalayıp yutmuşlar sen leb demeden onlar sorunu sölüyolar ikinciside best opel hakan usta bu iki yeri gönül rahatlıgıyla tavsiye edebilirim sizlere

valla er göçenleri usta diye burda tavsiye ediyorsan diyecek sözüm yok tek kelime ile kasap benim aracımı hurdaya çevirdiler.

sinan200

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 opel vectra gt var en son 1 yıl kadar önce tanıdıklarımız vasıtasıyla joker opele kaskolu tamir için aracımızı götürüdük aracın önünden 30 40 km ile airbaglar acılmadan tamponu düştü kaput hasar gördü. burdaki ustalar ne hikmetse klima ve arkasındaki 3 ayağı kırılmış radyatörü değiştirmemişler.Aracı babam alıyor tamam yaptık demişler inanmış ben ne anlarım diyor bende hiç bakmam. araba sürekli klima gazı kaçırmaya ve radyatörden su eksiltmeye başladı. Ben bu arada bir rahatsızlıktan ötürü hastaneye yattım . önde bir boru parçalanmış motordan aşağıya hava yağ karışımı gibi bir seyi tahliye eden ege üniversitesinde yatarken tekrar jokere aracı bıraktı babam yapılması gerekeni yapın demiş. ön kapı askısı ile öndeki hortumu değiştirmişler tamam demişler. hastaneden taburcu oldum otobandan bornovadan balçovaya gidemedik. motor conta yaktı. birde kapıyı söküp en alttaki 3 vidayı vidalamamışlar . tabi bu kişilere aracı teslim ettikten sonra teslim alırken çok iyi kontrol edilmeli. bence joker de izmirdeki bir çok servis gibi işini iyi yapmıyor.belki tanıdık olursanız çıraklardan başka birileri bakıyordur. evet aslında yeterli ekipman ve kişi var gibi ama görüntü değil asıl işlevleri önemli bu iki olaydan sonra kesinlikle bir daha jokerin önünden gecmem 10 aydır hiç bir yere götürmüyorum arac kendine geldi. şimdilerde sıkıntıları var nereye götürsem diye düşünüyorum, egem yetkili servis triger değiştirdi garanti vermediler kayış koptu. çok eskiden almaç opele giderdim ustalardan biri rahatsızlandı. yerine gelenler iyi yapamadılar bazı seyleri. ege güvene gittim ordanda memnun kalmadım. izmirde iyi bir bakım yaptırabileceğim debriyaj kapı fitilleri ve alt takıma baktıracağım bir yer gerekli bir yere üstün körü sordum 2000 2500 tutar dediler masraf olarak... İZMİR DE GERCEKTEN İYİ BİR SERVİS GARANTİ VEREN BİR YER VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER