İzmirden katılanlar!!!!

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrıcım geçmiş olsun benden sonramı öncemi oldu olay ? Yalnız kordon ve kskdeki yapışkan çiçekçiler, ciklet satanlarıda dahil ederseniz bende varım :p

Yok kardeşim akşamüstü oldu :)
Valla herhalde ceza almayız hatta madalya veririz çiçekci ciklet falcı furyasını da temizlersek :)

benim haydar koltuk altında kardeşim çağırman yeter;)

Ben artık haydar taşımıyorum 30 cm lik bir tornavidam var :D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 cm ne çağrı adamı 2ye böler valla:D
ama o çiçekçilere yapıcak bişey yok çok gelişmiş savunma mekanizmaları var gacıların:)

demirelsinan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toplu infaz varsa belediye otobüsü şöförlerinden başlayalım bence:))acayip tavım aralarında düzgün olanları var ama %80 i bozuk adamı sıkıştırmak için elinden geleni yapıyorlar birkaç kere dövmeye niyetlendim ama kapıyı açmadılar:))

Mutlu KOÇER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehe çağrı gece ekibi kuralım panelvan birde araç alalım sonrası harmandalı çöplük :p (Evde ve meskul mahalde denemeyiniz :D )

Sinan abi şahsi işkence yöntemim otobüslerin önlerinde 20-30 km ile seyredip, sollamaya çalıştıklarında sol şeride geçmek :D Tabi otobüsün yoğunluk duruma göre kulan çınlama ve otobüsün korna sesinide eklersek sağlığın bozulabilir :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toplu infaz varsa belediye otobüsü şöförlerinden başlayalım bence:))acayip tavım aralarında düzgün olanları var ama %80 i bozuk adamı sıkıştırmak için elinden geleni yapıyorlar birkaç kere dövmeye niyetlendim ama kapıyı açmadılar:))

Belediye otobuslerıne yaparsak özgünde katılır :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehe çağrı gece ekibi kuralım panelvan birde araç alalım sonrası harmandalı çöplük :p (Evde ve meskul mahalde denemeyiniz :D )

Sinan abi şahsi işkence yöntemim otobüslerin önlerinde 20-30 km ile seyredip, sollamaya çalıştıklarında sol şeride geçmek :D Tabi otobüsün yoğunluk duruma göre kulan çınlama ve otobüsün korna sesinide eklersek sağlığın bozulabilir :)

Olur kardesım..Bu arada harbı gacılar nedır öle ya bana araba çiğnesın demıstı sanırım bı kere.Bi kız arkadasımıza cocugun düşsün demişti nasıl bir pislik nasıl bir mantık nasıl bir bayağılıktır :D

Fal için gelirken miroğlum diye gelir baktırmayınca eşşoğlu diye başlar :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yenı bır oluşum başlıyor gibi :) Geçen Crime&investigation da usa- l.a. deki motor çetelerini gösteriyordu..Onlarda şehrin belli kısmına haraç kesip,kimi yerlerde düzeni sağlamak adına polislerden daha çok özveri ile çalışıyorlarmış ama tabi cukkayıda ceplerine indiriyorlarmış :D

Hadi hepımız bırakalım işi gücü madem ahahahaha :D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrı yeni bi turnuva düzenle ozaman puanlama sistemi basit çiçekçilerde bonus olsun:Doyunun ayrıntılarına giremiycem konumuz kitlenmesin.