Jant erimesi.

alpygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba gunaydin herkese. Bugun sabah ise gelirken fark ettim teker islak egilip bi baktim jantin ici erimia resmen neden kaynakli olabilir bu durum.20180605_101435.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Çok garip bir görüntü hocam. Bişey yapışmış gibi görünüyor

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sanki Pet şişe sıkışıp sıcaklık tan erimiş gibi duruyor

caner_1616

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
muhtemelen öyledir, daha önce jant desen kaplaması yaptırdınız mı, dış yüzeyden sökülüp iç kısmında kalmış olabilir, tahta parçası yada elle müdahale edebilir misin ?

alpygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar icin tesekkurler arkadaslar. Ben hic kaplama falan yapmadim. Ama sivi gibi bsy tekerlere kadar cikmis islaklik. Tahta parcasi ile temizledim sanki yanik ciltten deri soyar gibi sokuldu hepsi. Bir kac yere sordurdum fren hidrolik yagi olabilir dediler kacak sizinti varsa diye. O lanet birseymis asit gibi cilde degdigi gibi hastaneye gidin diyorlar. Bakalim kullanmayacagim bir kac gun sanayiye gitmek lazim eger frense tutmaz falan tehlikeye gerek yok hic

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Fren hidrolik yağı tehlikelidir. Boya sökücü olarak kullanılır cilde değmemesi gerekir hocam. Dikkat etmekte fayda var. Frenlerinizi acilen kontrol ettirmelisiniz.

alpygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En kisa zamanda gidecegim. Bir kac gun yatsin arac :) tesekkur ederim bilgileriniz icin