kalorifer klepesi

erdals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün kalorifer klepesini tamir ettim. ( klepni sıcak soğuk motoruyla olan başlantısı kırılmıştı) yardıma ihtiyacı olan iletişime geçebilir. yardım ücretsizdir : )

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam bu sorun nedeniyle nasıl bir problem oluyordu ?

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam size ulaşmadan burada anlatırsanız eminim çok dua alırsınız zira Astra H ların kronik sorunu. bende geçen sene kilitlendi sonra kendi kendine açıldı ben de serviste yağlattım.. şimdilik sıkıntı yok ama anlatırsanız aklımızda olur :)

erdals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
*orta (vites . el freni çevresindeki paneli söktüm.
* direksiyonun alt tabakasını söktüm,
*pedal üstü tablayı söktüm,
*orta konsolun altında vitesin ön bölümündeki iki yollu havalandırma plastiğini çıkardım,
*orta konsolun altında pedalların sağındaki kaloriver muhafazasını (8 vidayla tutturulmuş) söktüm ve vites tarafından sürgülü şekilde çıkardım.
*klepeye ulaşmak için klepeyi tutan çerçeveyide vidalarını sökerek üat ana bölmeden ayrılmasını sağladım,
*kalorife peteğini aşağı doğru bastırarak üstündeki klepeyi (biraz zorlayarak )çı
kardım

Astracı bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün kalorifer klepesini tamir ettim. ( klepni sıcak soğuk motoruyla olan başlantısı kırılmıştı) yardıma ihtiyacı olan iletişime geçebilir. yardım ücretsizdir : )

meraba yardımcı olursanız çok sevinirim benim araba da sadece ortadan ve aşağıdan üflüyor. Camlara uflemiyor ve yönlendirme de yapamiyorum. Teşekkürler.

Astracı bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba yardımcı olursanız çok sevinirim benim araba da sadece ortadan ve aşağıdan üflüyor. Camlara uflemiyor ve yönlendirme de yapamiyorum. Teşekkürler.

hassan.demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba İyi Günler Benim de Aynı problemim olmuştu. Mehmet Ali Usta diye bir ustamız var kendisini çok önerdiler gittim. Sıcak Soğuk Klapesi yapmış. 6000 ₺ masraf çıkartmıştı 1000 ₺ hallettiler. Önerim o ustaya gitmeniz. Klapesi öyle bir yapmışlar ki orjinalin aynısı ellerine sağlık.
https://www.facebook.com/Klima-Teknolojileri-101687664644464 görseli burada.

Son düzenleme: