kanatlı astra :)

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende beğendim üzerindeki işçilik ve yapılan şekil gayet güzel bi apaçilik göremedim bende.:)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla ben olsam yapmam ama güzel olmuş .

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
Ön konsola Ekran takmak için kaloriferi iptal ediyorlar, Peki iptal ettikleri kaloriferi napıyorlar onu anlamıyorum yazın veya kışın önden hava üflemeyince nasıl ısınıyorlar veya serinliyorlar??

teyp indash teyplerden yani içinden ekran çıkıyor kalorifer iptal falan değil ekranın arkasında kaldığı için gözükmemiş sadece.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
bu araç ben diyim 2 siz diyin 3 senedir satılık eskiden acaip yüksek fiyat istiyordu şimdi daha ılımlı olmuş. Ederi bu bile değil bi bodykit bi jant takınca 15-20bin fiyat arttırıyorlar bu piyasada 16 ya versin öpüp başına koysun

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka bagajı siyah yapması kötü olmuş eksozlar öyle tek yapsaymış güzel olurdu arka tampon çok kötü olmuş ama ön süper aracın içi zaten kaliteli çok güzel olmuş kapılara gelince yakışıyor bu modeline hatta bende düşünüyorum yaptırmak bu tek kapı benim 4 kapı yanlız tek kelimeyle mükemmel bi araç :D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence abartmış güzel ama abartı ben olsam böyle harbi abartı bişey yapcak olsam gtc yi tercih ederdim yada honda yada leon zevk meselesi işte apaçhilikde burda ;)