Kangoo vs Fiorino

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir gün göz doktoru arkadaşımızın yanında oturuyoruz... bir tane hasta geldi, yaşı orta yaşın üstünde... arkadaş bir baktı 6.5 miyop (tam hatırlamıyorum ileri derecede idi ama) ve gözlük falan yok...doktor arkadaş döndü amcamıza sordu
--Amca sen nasıl görüyorsun böyle....senin gözlerin bozuk
Amcamız cevap verdi..
--Ne bileyim oğlum ben herkes böyle görüyor sanıyordum...

Şimdi kangooya binen arkadaşımızda tahminimcek daha iyi bir arabaya binmediğinden en iyi arabayı kangoo sanıyor :) Calibraya kafa tuttuğu için tahminde bulundum.... Calibra sadece 2 vites kullansa yeter...
fiorino kullanmadım ama kangoo eskilerin bedfordu gibi.... o sınıf araçların içinde
bunlar benim düşüncelerim..
saygılar

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Fiorino kullanıyorum. kangoo ya gore daha atak. tartısmasız fiorino

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sayenizde çok fena gaza geldim, inşallah yarın hakkımı vermezler :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sayenizde çok fena gaza geldim, inşallah yarın hakkımı vermezler :D

yav abi bırakın geçerse geçsin harçadığınız mazota lastiğe zamana yazık:D geçrim dediğinde hee geçersin diyip gülüp geçin bence bırakın o pembe bulutların üzerinde uçsun:Dkendimdende örnek vereyim bir gece arkadaşlarla eğlenmeye gittik bar tarzı bir yerde neyse benim motoru gören bir sazan hemen geldi yanımıza işte sorular falan soruyor buraya kadar herşey normal fakat demez mi ben ara sokakta şu görüğün mavi imprezayla 300 km hızda gidiyorum bizim arkadaş bağırarak bir çektir çekti:D inanmıyorsan kapışalım dedi zatende kalkacaktıkta olur dedim tabi benim plan başka:D yol üzerinde bir plan yaptık yaklaşık 2 km düz yolda kalkıcaz bu salak bir gaza geldi kalktı ben tabi motorumla şehir içi 50 km hızla devam ettim biraz ilerde bir baktım direğe girmiş mal:Dnasıl olduysa direk ve taklalardan sonra sağ çıkmış arabadan ambulans gelene kadar insanlık namına durdum birde pis pis sırıtıyor:D

Son düzenleme:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yav abi bırakın geçerse geçsin harçadığınız mazota lastiğe zamana yazık:D geçrim dediğinde hee geçersin diyip gülüp geçin bence bırakın o pembe bulutların üzerinde uçsun:Dkendimdende örnek vereyim bir gece arkadaşlarla eğlenmeye gittik bar tarzı bir yerde neyse benim motoru gören bir sazan hemen geldi yanımıza işte sorular falan soruyor buraya kadar herşey normal fakat demez mi ben ara sokakta şu görüğün mavi imprezayla 300 km hızda gidiyorum bizim arkadaş bağırarak bir çektir çekti:D inanmıyorsan kapışalım dedi zatende kalkacaktıkta olur dedim tabi benim plan başka:D yol üzerinde bir plan yaptık yaklaşık 2 km düz yolda kalkıcaz bu salak bir gaza geldi kalktı ben tabi motorumla şehir içi 50 km hızla devam ettim biraz ilerde bir baktım direğe girmiş mal:Dnasıl olduysa direk ve taklalardan sonra sağ çıkmış arabadan ambulans gelene kadar insanlık namına durdum birde pis pis sırıtıyor:D

İpmreza ile düz yolda direğe girdiğine göre, baya bi kabiliyet varmış arkadaşta :D Takladan sonra araçtan inip," ben çoktan geldim bilader sen yenimi geliyorsun diye sormadı mı?" :D

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kangoda chip varsa fiorino alamaz , arkadaşın bu kadar çok kangoya güveniyorsa vardır bir bit yeniği...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İpmreza ile düz yolda direğe girdiğine göre, baya bi kabiliyet varmış arkadaşta :D Takladan sonra araçtan inip," ben çoktan geldim bilader sen yenimi geliyorsun diye sormadı mı?" :D

İyi de vatandaş yanlış durakta inmiş :maden:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dün iki defa aradım, ilk aradığımda arabayı yıkatıyorum gelicem dedi.. İkincisinde biraz işlerim çıktı hafta içi bakalım dedi. :D Bende bizim oralarda ona yemedi derler dedim. Kapattım.

Hafta içi denk getirirsem yazarım sonucu..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
adam ara sokaklara alışmış napsın 3 şeritli düzgün yolda bocaladı:Dşaka bir yana da o adam düz yolda yürümekte zorlanıyordu dut gibiydi mal da ben o kadar yeri nasıl kaza yapmadan gitti şaşırdım kalkarken falan partlar da gülerim diyordum :D
İyi de vatandaş yanlış durakta inmiş :maden:
abi böyle heriflerde para nerden oluyor anlamıyorum kıroyum ama para bende hesabı çoğu bir bulamadım şöyle ne iş yaptıklarını:D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam ara sokaklara alışmış napsın 3 şeritli düzgün yolda bocaladı:Dşaka bir yana da o adam düz yolda yürümekte zorlanıyordu dut gibiydi mal da ben o kadar yeri nasıl kaza yapmadan gitti şaşırdım kalkarken falan partlar da gülerim diyordum :D

abi böyle heriflerde para nerden oluyor anlamıyorum kıroyum ama para bende hesabı çoğu bir bulamadım şöyle ne iş yaptıklarını:D

Para mı :) para kazanmak kolay önemli olan yenılebilecek para kazanmak ;) alınteriyle ugrasarak vatana mıllete hayrın dokunarak ;) yoksa biliyosun 2 haftada o ımprezanın sıfırını alacak para kazanılabilinir ;) geçen yıl 1.000 tl limitli 2 kredi kartım için 24.000 tl para teklif ettiler ;) kartlarını bıze ver 2-3 gun sonra kartım çalındı veya kayboldu dıye bankaya şikayette bulunursan o paranıda alabılırsın dendı :) kolay para, çete çökeltildi geçtigimiz aylarda, kredı kartlarıyla ınternetten kumar oynayıp para katlıyorlarmıs. bir masada mesela 4 farkı kredı kartıyla 4 arkadas bırı kaybederken bırı kazanıyor ve bunu defalarca yapıyorlar sana da kredı kartını alırken 24.000 tl nı verıyorlar :) bu basiti bide ugraştıranları ama zehirleyenleri var artık ufacık cocuklar bile kullanıyor ;) Genelde o kroyum ama para bende tarzları 3 beyazdan birini pazarlıyorlardır dusuncesındeyım :D