Kapı İçi Led Uygulaması....(Toplu Uygulama Listesi)..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı İçi Led Uygulaması....(Toplu Uygulama Listesi)..

Sponsorlarımızdan fiyat bilgisi alınmıştır.

İlgilenen ve led uygulamasını yaptırmayı düşünen arkadaşlar özel mesaj aracılığı ile benden bayi ve fiyat bilgisini öğrenebilir.

Not: Kapı içi led uygulaması için bugüne kadar alınabilen en iyi fiyat alınmıştır.   greatt

֖nemli

*İndirimden yararlanacak arkadaşların mutlaka listeye ismini yazdırmaları gerekmektedir.

*İndirimden yararlanacak ve listeye adını yazdırmış arkadaşlarımızın bilgileri sponsorumuza bizim tarafımızdan iletilecektir.

*Listeye ismini yazdıran arkadaşlara servise gitmeden önce indirim kodu içeren bir belge gönderilecektir.

*Bu indirim kodu Opelsiz Asla referansı niteliğindedir ve indirimden yararlanabilmek için servise bu belgenin çıktısı ile gidilmesi gerekmektedir.

Kapı İçi Led İçin Toplu Uygulama Listesi

1- Umitbjk
2- ToLGa
3- grkng
4- ali-eti
5- gfb1987 (21 Temmuz Cumartesi)-(Kapı İçi Led Uygulaması)
6- astraowner
7- ofer (9 Temmuz Pazartesi)-(Kapı İçi ve Ayna Altı Led Uygulaması)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı İçi Led İçin Toplu Uygulama Listesi

1- Umitbjk
2- ToLGa
3- grkng
4- ali-eti
5- gfb1987 (21 Temmuz Cumartesi)-(Kapı İçi Led Uygulaması)
6- astraowner
7- ofer (9 Temmuz Pazartesi)-(Kapı İçi ve Ayna Altı Led Uygulaması)
8- araba (14 Temmuz Cumartesi)-(Kapı İçi Led Uygulaması)

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Esenlikler.

Sayin "ofer" merak ettigim icin sormak istedim,bugun uygulamayi yaptirdiniz mi acaba ? Eger yaptirdiysaniz gorus ve yorumlarinizi almak isterim hatta varsa fotograflari da koyabilirseniz bizler icin cok aciklayici olacaktir  :)

Tesekkurler.

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugün aracıma kapı içi led ve ayna altı led uygulamalarını yaptırdım, baya uzun sürdü ince işçilik gerektiren bir iş sonuca gelirsek; ben iyiki yaptırmışım diyorum arabayı aldıktan sonra gittiğim bir avmnin kapalı otoparkında kapı kilidini açmamla beraber yanan ayna altı ledler o an yanıma park etmiş insignia kullanıcısının dikkatini çekti adamcağız sormaya çekindi ama bakışları baya bir şeyler anlattı, bence fiyat performans oranı çok güzel olan bir uygulama. Kapı içi led ise zaten üst donanımlarda olan, kapı kolumuzda ledin montajının yapılacağı yerin hazır olduğu adeta arabada ön çalışması var olan bir uygulama o da çok şık oldu resmen arabanın içinde eksikliği hissediliyormuş :D Foto çekemedim çünkü gerekli karanlık ortamım olmadı ama en kısa zamanda karanlıkta çekip paylacağım ancak forumda daha önce yaptıran arkadaşların paylaştığı resimlerden hiç bir farkının olmadığını söyleyebilirim.

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun güle güle kullanın

ofer link' Alıntı:
Arkadaşlar bugün aracıma kapı içi led ve ayna altı led uygulamalarını yaptırdım, baya uzun sürdü ince işçilik gerektiren bir iş sonuca gelirsek; ben iyiki yaptırmışım diyorum arabayı aldıktan sonra gittiğim bir avmnin kapalı otoparkında kapı kilidini açmamla beraber yanan ayna altı ledler o an yanıma park etmiş insignia kullanıcısının dikkatini çekti adamcağız sormaya çekindi ama bakışları baya bir şeyler anlattı, bence fiyat performans oranı çok güzel olan bir uygulama. Kapı içi led ise zaten üst donanımlarda olan, kapı kolumuzda ledin montajının yapılacağı yerin hazır olduğu adeta arabada ön çalışması var olan bir uygulama o da çok şık oldu resmen arabanın içinde eksikliği hissediliyormuş :D Foto çekemedim çünkü gerekli karanlık ortamım olmadı ama en kısa zamanda karanlıkta çekip paylacağım ancak forumda daha önce yaptıran arkadaşların paylaştığı resimlerden hiç bir farkının olmadığını söyleyebilirim.

insigniayı kullanan adam şaşırmış, noluyo bu astralara böyle demiştir  :D

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı içi led yaptıracak arkadaşlar bence gitmişken ayna altını da yaptırın tek seferde halledin ikisini birden, çünkü ayna altı led yaptırma fikri zihninizin bir kenarında kalacak, beyninizi kemirecek ve illa bir gün yaptıracaksınız :D

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

ofer link' Alıntı:
Kapı içi led yaptıracak arkadaşlar bence gitmişken ayna altını da yaptırın tek seferde halledin ikisini birden, çünkü ayna altı led yaptırma fikri zihninizin bir kenarında kalacak, beyninizi kemirecek ve illa bir gün yaptıracaksınız :D

Gercekten guzel duruyor ben yaptirdigim gun servisten 8:30 gibi ciktim :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ofer link' Alıntı:
gercekten kapalı alanda kapıları actımmı cok dikkat cekıyor.
hıghlıne golf lerdede var ama sarı yanıyor çok garıp duruyor bizdeki çok daha şık ve guzel duruyor.
gule gule kullanın..

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

B֜LENT link' Alıntı:
gercekten kapalı alanda kapıları actımmı cok dikkat cekıyor.
hıghlıne golf lerdede var ama sarı yanıyor çok garıp duruyor bizdeki çok daha şık ve guzel duruyor.
gule gule kullanın..

Test Edildi Onaylandı  045thumbsup  :D :D

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ofer link' Alıntı:

gerçekte ayna altı için ne kadar ücret aldılar acaba ?