Kapı İçi Led Uygulaması....(Toplu Uygulama Listesi)..

ali-eti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı İçi Led Uygulaması....(Toplu Uygulama Listesi)..

hayırlı olsun çok şık olmuş güle güle kullanın

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Me®t link' Alıntı:
Semih abi yeni ledlerin hayırlı olsun.  :)

Güle güle kullan.  :)

İnşallah memnun kalmışsındır.  :)

Sagol Mert.Memnunum,oldukca guzel gorunuyorlar.Bu toplu uygulamdaki öncülügun icin tesekkurler tekrar.

BurakyNk link' Alıntı:
astaa bugün ben Doğan Beyi Aradığımda ordaymışsınız :) güzel olumuş uygulamanız  045thumbsup

Evet bugun siz aradiginizda ben oradaydim :)

B֜LENT link' Alıntı:
Gule gule kullanin resimlerde isik fazla gibi gorunuyor ama eminim ciplak gozle daha şık gorunuyordur
Sanirim balmumcudaki yerlerinde yaptilar
Ayna altinida dusunun derim

Tesekkurler Bulent bey.Evet fotograflarda biraz fazla parlak cikmis ama ciplak gozle gorunusu oldukca makul parlaklikta guzel duruyor.Ayna altini da yaptiracaktim sonra vazgectim yapmayalim dedim cunku kapi kollarina yapilan LED'ler daha cok ilgimi cekti.Hem kapi kolu hem ayna alti LED'lerinin beraber olmasi pek hos olmaz diye vazgectim :)

ali-eti link' Alıntı:
hayırlı olsun çok şık olmuş güle güle kullanın

Tesekkurler sagolun.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba link' Alıntı:
Sagol Mert.Memnunum,oldukca guzel gorunuyorlar.Bu toplu uygulamdaki öncülügun icin tesekkurler tekrar.

Rica ederim abi. Güle güle kullan.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet kapı kolları daha şık bencede..
DOGAN  bey sagolsun forum uyelerımızle cok ılgılı ve alakalıdır...

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu ledler sizin aracınızda çok parlak görünüyor daha önce yapılanlar bu kadar parlak değildi bu böyle biraz abartılı olmuş gibi geldi bana neredeyse komple kapı aydınlanmış

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

grkng link' Alıntı:
bu ledler sizin aracınızda çok parlak görünüyor daha önce yapılanlar bu kadar parlak değildi bu böyle biraz abartılı olmuş gibi geldi bana neredeyse komple kapı aydınlanmış

Resimlerden kaylaniyordur ..

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:

[img=800x600]http://img96.imageshack.us/img96/5981/img2712ff.jpg[/img]

aradaki fark çok fazla görünüyor resimlerden orjinal cosmo ışığı çok tam kararında ne çok nede az anlamadığım daha önce gerçekte yaptıran arkadaşlar var onlarınki bu kadar parlamıyor yani bu son yapılan uygulamanın parlaklığının resimden olduğunu düşünmüyorum kapının alt tarafları baya aydınlık görünüyor yani led aşırı ışık veriyor

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
aradaki fark çok fazla görünüyor resimlerden orjinal cosmo ışığı çok tam kararında ne çok nede az anlamadığım daha önce gerçekte yaptıran arkadaşlar var onlarınki bu kadar parlamıyor yani bu son yapılan uygulamanın parlaklığının resimden olduğunu düşünmüyorum kapının alt tarafları baya aydınlık görünüyor yani led aşırı ışık veriyor

Merhaba.Fotograflarda bu sekilde gozukuyor yani fotograf makinasindan kaynaklaniyor aslinda  :) Kulandigim makina Canon S95 ve gece cekimlerinde yani ozellikle odak degerlerinden(f) dolayi karanlik ortamlardaki cekimleri ile on plana cikiyor.Fotografin cekim degerleri Exposure Time: 1/13 sec. ve Aperture Value: 2.00 EV (f/2.0) olarak ayarli.

Size su sekilde ornek vereyim: paylastigim ikinci fotografta normalde aracin disinda calisma yapilan yerdeki isiklar kapali ama ona ragmen makina aracin disini gunduz gibi aydinlik cekti.O sirada aracin on farlarindaki LED'ler yaniyordu ama onun isigi bile fotografta disariyi aydinlik hale getirmis.Bu arada dorduncu fotografta ise tam tersi calisma yerindeki isiklar acik ve iki fotograf arasinda fark belli oluyor.

Normalde LED'lere ciplak gozle baktiginizda gozu rahatsiz eden anormal sekilde bir parlaklikta degiller.Cosmo uzerinde takili olan LED'lere gore daha parlak ama dedigim gibi oldukca normal seviyede.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet fotograflar ozellikle gece cekiminde cok yaniltiyor isigi oldugundan fazla gosterebiliyor
Ben flash olmadan iphone ile cekmistim.