karbon fiber kaplama

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynalar falan hiç aklımda değildi fakat şimdi düşünüorum da güsle durur be araştırmasını yapıorum ön kaput için 200 tl fiyat aldım

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
protaci diye bi yerde var abi karbon,folyo kapalamada çok başarılı orayada bir bak derim..

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama folyo kalitesi de önemli sizin resimde gösterdiğinizs örneğe herkes karbon diyo ama gerçe karbon deseni maalesefki öyle değil... Gerçek karbon desenine yakın malzeme protac ta var ama en iyisi 3m in bir malzemesi ama sanırım bu malzemeyi artık protac ta kullanıyor bu malzeme için gerçekten çok iyi diyebilirim nerdeyse çok benziyor. Ama şu adreslere bakmanı önerririm böylelikle daha kaliteli ürünlerden yararlana bilirsin
http://www.sahibinden.com/carbon_kaplama-64WQQaXQQ11019211WQQpXQQdisplayitem&keyword=carbon%20kaplama

http://www.sahibinden.com/carbon_kaplama-64WQQaXQQ11019211WQQpXQQdisplayitem&keyword=carbon%20kaplama

Son düzenleme:

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan ön kaput bu şakaya gelmez
o 200 dediğin fiyat pişman olup sökersen kaputtan olmayasın sonra
bence biraz daha fazla verip protac firmasına git
hem garanti veriyor hemde problemin olmaz

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten dandik birşey yaptırmak istemiyorum abi yaptırdım mı 1 kere olsun tam olsun diye uğraşıyorum aslında protac ta 307 siyah aracı beyaza kaplatmıstık bi sorun cıkmadı daha bugüne kadar orasını da düşüebilirim :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu verdigin linkteki omsatuning sirinevlerde tesisatcıların jantcıların oldugu sokakta.cok alısveriş yaptım ordan hiç sorun cıkarmadı yani bildigim piyasaya göre biraz pahalı satarlar ama kaliteli işcilik cıkartırlar ;)

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet fiyat olarak biraz tuzlu ama önemli olan işçilikleri ve kullanılan malzeme araştırmasını yapim dedim güsel bişiler cıkrsa ortaya yaptırmayı düşünüyorum