Kasise sert düştüm

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çukurova ünv. içerisinde sınav yerini ararken yoldaki kasisi farkedemedim zaten onuda öyle bir yapmışlarki hiç belli değil. Hem gidişte hem dönüşte çok sert bir şekilde düştüm. Araç adeta şahlandı 4 teker üzerine oturdu. Düştükten hemen sonra kulağımı alt takım seslerine verdim herhangi bir gariplik yoktu Ondan sonra ön düzenciye girdim durumu anlattım levye ile iyice baktı birşey yok dedi ama sanki sanki diğer kasislerden geçerken gırc gırc ses gelmeye başladı

sizce arabanın canına okudukmu?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Bence siz bu olaydan sonra aracı dinlemeye başlamışsınız şeytan size oyun oynuyor allah kazasız belasız yollar nasip etsin

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle bir seferden bir şey olmaz herhalde ya. bas git boşver.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karterinden yada alt şasi demirlerinde abartılı bırsey yoksa ucuz atlatmıssın gecmıs olsun..

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neticede garantisi yok birşey olmayacağının öyle değilmi?

Evet garantisi yok.

Alt tarafta bir yerler gitmiştir.

Veya parçaların ömrünü azaltmışınızdır.

Duymak istediğiniz cevap bu sanırım.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki garantisi yok ama anladığım kadarıyla sen de benim gibi aracına titiz davranan birisin. ve başına bu iş geldikten sonra işkillenmişsin. içini rahatlatmak için söyledim. ama tabiki alınan her darbe bir yerlere zarar verir.

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar neden yangına körükle gidiliyor ben bir şey hissettim burada bir şey olmaz diyince insanlar rahatsız oluyor aman kardeşim aracın altı gitmiştir git göster diyince insanların içi ferahlıyor sonrada nerede ve nereye gösteriyim başlıyor lütfen arkadaşlar sakin olalım şimdi benim bu yazdıklarıma bir sürü muhalif çıkacak

sonra alt tarafta bir şeyler neler gitmiştir arkadaş gösterdim usta bir şey yok diye yazmış o zaman söyle bakalım ne gitmiş karter muhafaza var zaten araçta öyle hemen bir şey ler gidecek se arabaya binmiyelim arkadaşlar

Son düzenleme:

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amortisör ses yapıyodur belki patlamıstır...