Kasko Fiyatları

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: Kasko Fiyatları

Bu serefsiz grupama, bana gecen sene 1700 lira odetti,
Araci yaptirdim, 450 tl masrafi var die :)
Bu senede gene 1300 lira isteyince,
Hadi sana gule gule, kendine baska bi keriz bul dedim
Ve yollarimi ayirdim grupama ile :)

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde bu sene yenilenen bir sistem olmuş.araç bedelini yüksek tutuyorlar ve bize ödetilen kasko fiyatınıda yükseltiyorlar.arkadaşta 2012  h kasa astra var,o öğrendi geçen hafta.geçen sene kasko yaptırdığı yere kaskoyu yeniletmeye kalktı,%30 indirimli olacağına bu sene uçuk fiyat çıkardılar(axa sigorta) şok olduk.aksigorta ucuz söyledi fiyatı,böyle olunca.tüm firmalar başta belirttiğimi uygulmaıyor o zaman dedim bende.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Axa Sigorta bu yıl neredeyse bütün sigortalarına zam yaptı çünkü geçen yıl 10 aylık 62 trilyon zarar açıkladı.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

31.12.2012 tarihi itibari ile trafik sigortası axa 308 tl kasko Groupama 930 tl ara. Bedeli 63500 felan sanırım
Yer : gercek sigortacılık

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Groupama da 3 yıl araç bedeli hala geçerli kim bitti demişse bu sene yaptıranlara olmayabilir fakat gecen sene kaskoyu verdigi  pert durumunda araç bayi fiyatı ile ödeme yapacak diye yaptırdım yenileme yı de yine groupama. Dan yaptım benim elimde ayrıca benim elimde kapı gibi poliçe sözleşmesi var ve oradaki madde açık oradan kontrol edebilirler aracımın 2. Yenilemesi de groupama dan sorun olmaz

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 t enjoy plus aracımızı aralık ayında 1450 tl kasko sompo japan +120 tl ye başka bir şirketten (neova) ek karşı taraf zararını 250.000 tl ye çıkardık. valla çok araştırmadık babamın sigortacısına gittik. daha evvel bababın kaskosu idi bir kere kaza yaptık hemen her şeyi hallettiler.  fiba sigortayı japonlar almış dünyanın en büyük 2. şirketiymiş falan dedi. daha öncekli tecrübelerimize de güvenip yaptırdık inşallah kullanmaya hiç gerek kalmaz.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wasiyet link' Alıntı:
Bende sampo Japan da 1000 tl ye yaptırdım  cooll
Siz yenimi yaptırdınız bu fiyata?Ucuz rakama yaptırınca poliçedeki kapsamalar çok aza iniyormu acaba?Mesela mini onarım varmı?Cam kırılması değişimi gibi.