kaskodan kaborta boya işleri

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam kasko dahilinde kapimdaki ezigi yaptiricam ancak iki taraftada mevcut cizikler vs var.bi anda yaptirabilirmiyim .birde ist.da önereceginiz kaborta boya işi yapan varmi eli cabuk temiz iş cıkaran.avrupa yakasinda.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hepsini bi arada yaptırabileceğini sanmıyorum çünkü şirket kabul etmez ama yine de experle görüşmekte fayda var ...

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw ben kasko yaptırırken böyle bişi bilmiyodum,kasko izin veriyomu ki bu tarz onarıma?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Hepsini bi arada yaptırabileceğini sanmıyorum çünkü şirket kabul etmez ama yine de experle görüşmekte fayda var ...
+1987

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbir şekilde küçük şeylerle uğraşmaz kasko bizzat denemişliğim var kaza raporun olacak ki uğraşsın diğer türlü beyanname mi dilekçe mi ne veriyosun o zaman da yapmıyolar kaskon VİP kasko ise ayrı tabi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Sadece bi yerinde hasar olsa küçük de olsa beyan yazarak kaskodan yaptırabiliyosun ve bu gibi durumlarda çoğu zaman exper bile gelmiyo.Senden bikaç fotoğraf istiyolar o kadar.Ama farklı yerlerdeki hasarları tek celsede yapacaklarını pek sanmıyorum ... :(

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasarsızlık indirimi bozuluyor mu peki..?Beyanı sigotacı düzenledikten sonra servisise mi veriyoz?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Beyanı kendin yazıyosun ve fotoğraflarla birlikte kasko şirketine yolluyosun.Senin veya servisin hesap numarasını alıyolar ve oraya yatırıyolar sonra hasar bedelini.Eğer kendin bi yere vurarak falan kaza yaptıysan(far,cam kırılması gibi durumlar hariç)kasko deliniyo;ama biri gelip sana vurursa kasko hasarı karşı taraftan alıyo ve senin hasarsızlık aynen devam ediyo ...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ALBATROS_09' Alıntı:
Bunları biliyodum da diğer durumlar için pek bilgim yoktu saol hocam...:)
Lafı bile olmaz ... :good: