kaskodan tamirat hakkında ?

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
arkadaşlar ergo isviçre sigortadan kaskolu aracım ön tamponda ufak tefek masraftan dolayı komple boyatmak istiyorum avcılar erdemir opele gittim exper vs. 1 haftayı bulur dedi ancak 1 hafta vaktim yok 2-3 gün içersinde ön tamponumu komple boyayıp bana teslim edebilecek düzgün bir yer varmı bildiğiniz ?

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında söyle bir anlaşma yapman lazım
özel servise götür 2-3 günde geliyor exper tanıdık ise , para falan vermessin veya masrafı ödersin onlar hesabına yatırıyorlar.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
hiç tanıdık kimse yokki abi ya mecburen işlerim bittikten sonra bırakıcam 1 hafta yatıcak araba artık

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaskonun onarım hizmeti yok mu, AutoKing de yaptırabilirsin, en fazla bir gece kalıyor araban

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Poliçenizde mini onarım hizmetiniz yoksa kaskonuzdaki hasarsızlık indirimi iptal olur.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
valla kaskoya baktım şimdi sadece deprem sel vs gibi şeyler yazıyor mini onarım paketi adlı bir yazı yok ergo isviçrenin sayfasına girip araçlar bölümünden opel seçince sadece opel yetkili servislerinin isimleri var auto king ve benzeri özel servis isimleri yer almıyor neden acaba bilmiyorum isviçre galiba sadece yetkili servisle çalışıyor bu arada hasarsızlık bozulması önemli değil

maximize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergo işviçre ile autoking anlaşma aşamasında şuan kaskon ne yazan yenilenicek?

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
Ben de ilk defa kaskoya gittim. Malesef ufacık bir çizik halledilmesi 1 haftayı buluyor. 5 gün felan.
Araçsız kaldım bunu bilmiyordum ben dedim. Yerine araç verebiliyoruz dedi sigorta şirketi. Benim aracın muadili bir araç verdiler. 2008 model, benimki 2006 idi.
daha konforlu gıcır bi araç verdiler 4 bende kalacak araç. 5. gün zaten onarım bitmiş olması lazım. zaten daha da uzuyors uzatabiliyorlarmış.

Durum böyle, yeni aracımla geziyorum şuan :) benim corsadan daha güzelmiş. Araçsız kalacam diye düşünüyorsanız bu hizmeti hatırlatmak isterim.

Diğer nokta bundan sonra mini onarım hizmeti veren bir kaskoyla anlaşın. Böylece hem araç otokingden kısa sürede çıkabilir hem de hasarsızlık bozulmaz. Aynı çizikleri yine yaptırıyorsunuz ama hasarsızlık gitmiyor. Aynı durumu ben de yaşıyorum. Bu kasko bitince autokingli olan bi yerden yaptıracam. Aracı temiz tutabilecem böylece.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
tamponu 150 ye falan boyatırsın ama hasarsızlık indirimini kaybedersen daha fazlasını ödeme ihtimalin var...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
teşekkürler arkadaşlar ben anadoluya yaptırıcaktım ancak 1200 civarı çıkardılar bu daha uygun geldi buna yaptırdık ancak mini onarım yok die hasarsızlık gidilcek dendi napalım artık giderse gitsin onu yapma bunu yapma camı bile kendi cebimizden değiştrdik bozulmasın derdine