Katalizör sorunu,muayene.Egzos emisyonundan nasıl geçerim?

mcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,katalizörü boşalttırdım yaklasık 1 sene önce doldugu için fakat muayene sorunu var önümde,egzos emisyonundan geçersem zaten katalizör üzerinde oldugu için sorun olmayacak. İstanbuldan tanıdıgınız emisyoncu var mı veya nasıl geçerim ?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu vaziyette geçmen mümkün değil.
Hiç bir emüsyon ölçümüyapan yer geçer vermez. Hiç kimsede yetkisini iptal ettirme riskine girmez. yenilsini taktırmaktan başka alternefiniz yok.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Boşalttırdığın yere sorun onun tanıdığı vardır zaten sanayide kimse olması gerektiği gibi yapmıyor sistem belirli devirlerde çıkmasını söylüyor ama araçlar hep rölantide muayeneye giriyor birtek tüvde gördüm olması gerektiği gibi

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Boşalttırdığın yere sorun onun tanıdığı vardır zaten sanayide kimse olması gerektiği gibi yapmıyor sistem belirli devirlerde çıkmasını söylüyor ama araçlar hep rölantide muayeneye giriyor birtek tüvde gördüm olması gerektiği gibi

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Artık "araçlar hep rölantide muayeneye giriyor" devri bitti. Zira yeni bir sistem geliştirmişler, bu sistemle araçların 3000 devre çıkıp çıkmadığını da denetliyorlar (dün egzos muayenesine girdim)

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de dağılan katalizörü boşalttırmıştım. Fakat yakın zamanda tekrar doldurtmak zorunda kaldım muayene için. Malesef tek yolu bu, olması gereken de bu.