katalizör sorunu

ist_burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Napcam bilmiyorum valla her ustayada güvenemiyorsun bazısı şöle olur bazısı böle olur diyor yaptırıpca boşa para vermekte istemiyorum...:S:S

ist_burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum usta artık boşuna para vermekte istemiyorum aslında 1500 lira falan aşağı yukarı tutar araba zaten kaç para yazık günah başka şekilde inş. halledilirde benimde için rahatlar yoksa arabanın motoru elimde kalcak diye korkuyorum valla :=) 120 deyken 5.viteste 5000 devir görür mü hiç araba :=)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu işler şans işi onu söleyeyim. şansın varsa sağlam birine denk gelirsin ve herşey istediğin gibi olur. ama genelde her kafadan ayrı ses çıkıyo. ben şimdiye kadar hiç bir ustanın dediğinin diğeriyle tuttuğuna şahit olmadım. gözünü kapa ilk gördüğün yere gir yaptır artık strese gerek yok:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sany1993.jpg

sany1995.jpg

Tepsinin içerisindeki atıklar 2004 model Vectra C'nin katalitik konvektöründen çıkanlardır. Araç benim aracımdan 6 sene daha yeni ve daha az km. yapmış olmasına rağmen bu hale gelmiş.

Son düzenleme:

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel servis düşünürseniz ikitellide benim gittigim ve gayette memnun kaldıgım bi servis var,kendisi uzun yıllar opel odak usta başılığı yapmış birisidir,işini severek yapan ve tecrübeli.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
eksozculara uğra 350 liraya filan çıkma katalitik konvektör taktır.

ist_burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bitane usta kartal sanayide katalitiği söküp içindeki seramik parçasını deiştirebilceğini söledi aslında mantıklıkda geldi bana ama bi kaç ustaya sorup yaptırmak istiyorum.sonuçta para vericem...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yapamaz

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yapıyolar bostancı sanayinde de var yapanlar ama ne kadar sağlıklı ne kadar değil bilemem. 1 yıl garanti veriyolar ve + mazeme olarak içinin orjinaliyle aynı olduğunu idda ediyolar. araştırmak lazım.