Katlanır ayna

Mensed

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra k enjoy katlanır ayna özelliği yok. Sonradan yapılabilirmi bilgisi olan varmı arkadaşlar

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et

hokicik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam bir önceki mesajdaki video odak dynamics tarafından çekilmiş, kendilerini aradım, her paket astra k için yan ayna uygulaması yapıyorlarmış. Fiyatı 1800 tl dedi, orjinal opel yedek parçası, dynamic paketin altındakilerde joystick te değişiyormuş, bir de araç bir gün yatması gerekiyormuş.

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paraya kıymaya karar verdiğim bir gün katlanır ayna ile kumanda ile açılır bagaj yaptıracam.

enginyazar53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işlemler j kasa cosmo için de yapılıyor mu acaba . cosmoda elle içerden kapanıyor

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
bu işlemler j kasa cosmo için de yapılıyor mu acaba . cosmoda elle içerden kapanıyor

Modül ile yapıldığını biliyorum araştırınca bulunur diye tahmin ediyorum ancak modülü bulsak bile sağlam usta bulup yaptırabilmek bir dert olacaktır. Ustaların işleri çok olduğu için ince işçiliklerle pek uğraşmak istemiyorlar.

enginyazar53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar bi maliyeti olur acaba . 2010 model citroen c4de bile adam anahtara basıyor aynalar kapanıyor. yazıktır günahtır 70 80 liralık arabada katlanmıyor . ahh opel Hh