Kaza yaptım

• Konuyu başlatan matias
  • Başlangıç tarihi

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanı Suclu Olucak Tabıkı Aynaya Bakmadan Pat Dıye Kapıyı Acıp Inersen Sokakda Darsa Gelır Carparlar Sana Gecmıs Olsun Kardeş.

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş lsun Allah beterinden saklasın.

iberay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Bazı küçük kazalar büyüğüne engel diye bakmak gerek.

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

M

matias

Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun. Nereye gidiyoruz böyle... İnsan evden çıkarken başıma birşey gelmese bari diyor. İnsanlar umursamaz, saygısız, cahil, dikkatsiz!!!

teşekkür ederim abi trafik polislerinin hakkını yiyemem karşı taraftaki adam 60 küsür yaşlarında ve izniğin sözü geçen adamlarından biriymiş bizde oranın yabancısıyz tehdit bile etmeye kalktı polis çağırma sakın dedi bende aradım 155 i polisler zaten adamı çok iyi tanıyorlar ve onlara sözünü geçirmeye çalışıyordu %50 50 yazın arkadaş hızlı geliyordu dedi poliste bu tarafın %10 bile suçu bile yok dedi

Gecmıs olsun semih :( karsı tarafın sıgortasından yararlanman iyi olmuş ..

sağolasın Eren Allah size kaza bela vermesin

Yanı Suclu Olucak Tabıkı Aynaya Bakmadan Pat Dıye Kapıyı Acıp Inersen Sokakda Darsa Gelır Carparlar Sana Gecmıs Olsun Kardeş.

abi bişiyi farkettim o ilçenin hepsi öyle kazadan sonra 2-3 kere bu durumla karşılaştım zor çevirdim aracı teşekkürler.

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. böyle kişilerlerle aynı havayı soluduğumuz için kendime acımaya başladım.

M

matias

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. böyle kişilerlerle aynı havayı soluduğumuz için kendime acımaya başladım.
sağolun cümlemizi korusun kesinlikle haklısınız.

M

matias

Bilgi Girilmemiş
trafikte herkesin başına mutlaka gelmiştir yada gelmesi muhtemeldir bende kaç sefer sıyırdım desem yeri var hem suçlu hem güçlü olmanın anlamı yok özür bari dilede karşındaki insanda hakkında iyi düşünsün haksızmıyım

Yani abi zaten o araçda 85 model mercedes e 190 du hem kendini yaktı hem beni o kendi masraflarını kendi karşılıcak şu anda ondada 1000 tlye yakın masraf var.