Kaza Yaptım

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imag0259ju.jpg

imag0260h.jpg

imag0263g.jpg

imag0261e.jpg

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu yetkili servisileri anlamak elde deil ya bunun neresine sadece parca için 1750 tl yazmışlar ya alla alla ..

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu yetkili servisileri anlamak elde deil ya bunun neresine sadece parca için 1750 tl yazmışlar ya alla alla ..

2 farıda değiştirelim dediler işime geldi açıkçası.Ön tampon değişicek.Ön panjur yazmışlar onu daha anlamadım neresi oluyor 600 liraymış o parça.:(

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gülüyorum ya sadece ön tampon iki far ve panjur bu kadar acımasız olunmaz ya sonra kaskodan kırmızı kart yemekte acabası kasko şirketleride haklı kendine göre ya ...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun kaskoda nasıl yürür bilmem ama trafik sigortası insanı insanlığından çıkarır bir yukarı bir aşağı ara dur exper sigorta şirketi offf offf ben şahsen yakında sigortadan alacağım paradan vazgectim deyip parayı bir hayır kurumuna yatırmalarını istemeyecem o kadar uğraştırıyorlar

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun resimlerde aracında fazla birşey yok gibi duruyor bu resimleri sakla yarı birgün satarken aracının tamponu neden değiştiğini sorduklarında daha rahat anlatırsın

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Abi :(

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun kaskoda nasıl yürür bilmem ama trafik sigortası insanı insanlığından çıkarır bir yukarı bir aşağı ara dur exper sigorta şirketi offf offf ben şahsen yakında sigortadan alacağım paradan vazgectim deyip parayı bir hayır kurumuna yatırmalarını istemeyecem o kadar uğraştırıyorlar

Bende sizin forumdaki kazanızdan dolayı sigortayla uğraşmadım kaskodan gitsin dedim okadar parayı boşuna vermiyorum sonuçta.1 hafta sonra teslim ederiz dediler.