Kazadan Aylar Sonra İnsana Bu Yapılır mı ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ben çok iyi anlıyorum da, bakın.

Size açılan dava takipsizlik ile sonuçlanmış dediğinize göre. Karar bu. Yargıtay aşaması da geçmiş bitmiş. Yani dava düşmüş. Benim anladığım bu, yazdıklarınızdan. Siz bu belgelerle anca ona karşı yeni dava açarsınız. Takipsizlik dediğiniz, itiraz süresi geçmiş dediğiniz için bu yorumu yapıyorum.

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok iyi anlıyorum da, bakın.

Size açılan dava takipsizlik ile sonuçlanmış dediğinize göre. Karar bu. Yargıtay aşaması da geçmiş bitmiş. Yani dava düşmüş. Benim anladığım bu, yazdıklarınızdan. Siz bu belgelerle anca ona karşı yeni dava açarsınız. Takipsizlik dediğiniz, itiraz süresi geçmiş dediğiniz için bu yorumu yapıyorum.

Değerli Kardeşim Merhaba Günaydın ;

Şimdi Yaralamalı kaza olduğu için benim çarpıp hafif yaraladığım sürücü karakolda benden şikayetçi olmadı.fakat daha sonra fikrini değiştirip mahkemeye gidip şikayetçi olmuş.Ve Bunun Sonucundada takipsizlik kararı verilmiş.Olay Kapandı gitti benim açımdan.

Fakat Karşı taraf için kapanmamış olacak ki takipsizlik kararı çıkınca , tekrar mahkemeye gidip tazminat davası açmış bize maddi manevi. Yukarıda saydığım belgeler bana karşı açılan davada kendimi savunma amaçlıdır.

Yani Ceza davası değil bu ceza davası takipsizlikle sonuçlandı o bitti gitti.Bu Yeni bir tazminat davası.

Umarım Daha iyi anlaşılabilmişimdir.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Şimdi anladım, bu ne ya şerefsizliğe bak. Bıraksan 10 tane dava açacak.

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım Şimdi Taşlar yerine oturdu..

Ben Şimdi , Takipsizlik kararı çıktıktan sonra bu arkadaş muhtaç bir insan olduğundan yardımlarda bulundum. Evine market alışverişleri yapıldı , SSK ye ödeyemediği sigorta borçları ödendi. Cebine harçlıkları koyuldu.vb ihtiyaçları , bütçemiz oranında yardım amaçlı vicdanen karşılandı.

Fakat şimdi gelen tebligatta , " Müvekkilimize hiçbir maddi yardım yapılmadığı gibi , bir geçmiş olsun demeyi bile esirgemişlerdir " Bu Sebeple araç maliki ve kusurlu davalı tazminat ve yargılama giderlerini ödemek zorundadır yazıyor. Bizi üzen tarafı bunun yazıyor olması.

Bazen bu tür adamlarla aynı dünyayı paylaştığımıza inanamıyorum...

Şimdi bende elimden geldiği kadar mahkemede elimdeki ödeme faturalı ile kendimi savunmaya çalışacam başka yapacak bişeyim yok.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cahil insanla uğraşmak kadar zor bir şey yoktur. Görünen o ki kendisini akıllı sanan birisi/birileri bu vatandaşa "bak bunlarda para gani, her dediğini şıp diye yapıyorlar, dur biraz daha yolalım" tarzında akıl vermeye kalkmış. Aslında bu tür asalaklara hiç acımayacaksın, sağlam bir avukat bulup karşı tarafa tazminat davası açmakta fayda var.

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birazdan Dışarı Çıkıp bir avukata danışmaya gideceğim.Akşam geldiğimde burada paylaşırım avukatla konuştuklarımızı....

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yetimin Eteğine Mısır Koymuşlar Aman Eteğim Yandı Demiş....

İşte bu iş buna benzer.

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahin yanlış anlama ama motosiklet sürücüsü sizi biraz kandırmış. Adam hem suçlu hem güçlü. Bir kere ehliyeti yok. Buna rağmen nasıl hak talep ediyor anlayabilmiş değilim. Sizi kandırmış dememin sebebi senin olanaklarından faydalanmış ve daha nasıl faydalanabilirim düşüncesiyle hareket ediyor olması. Keşke en baştan bunu görerek hareket etseydin. Böyle insanlara yakayı bir kaptırırsan paçanı zor kurtarırsın. Bir de en başta polis zaptı tutturdun mu? Fotoğrafta polis aracı var, polis zaptı da varsa bence karşı taraf hiçbir şey elde edemez. Geçmiş olsun...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
kalleşliğin daniskası bu, insanlığın öldüğü nokta bence.rezil herife ve akıl veren kan emiciye iyi bir ders vermek için gerekli belgelerin mevcut bence....