Kimse Alınmasın Kimse Darılmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yorumlarınızı okudum ama genellemeler dısında agır yorumlar var bence, ben cıft pasaportluyum senelerce isvicre turkıye arası yasadım ama turkıyede bırakın almanca konusmayı ısvıcrenın muhabbetını acmadım, kaldırım konusuna gelınce o ulkelerın trafık kurallarına uymalarıyla alakalı .. Bir düşünün e5de orta bariyelin olmadıgını veya baska yollarda kaldırımın cok kısa oldugunu , hangınız dıyebılırsınız trafık oldugunda kaldırımın oldugu kısıma yada karsı serıde gecıp aralar gırmıycem diye... Kim ne derse desin oranın insanları birbirine saygılı , yaya gecıdıne gecdıgınız zaman ısterse arka arkaaya 20 araba olsun anında duruyor sanki robotlar, bana birisi iza edemez turkıyede yaya gecıdınde duururken 1 arabanın durdugunu ,sız zorla gecersınız yoksa sabaha kadar beklersınız orada, konuyu acan arkadasın muhabbetı farklı tabı fransayı yada baska bır avrupa ulkesını turkıyeye karsı övmeye gerek yok zaten herkez neyın ne oldugunu bılıyor .. saygılar

Oranın insanına lafımız yok zaten. Bizim bahsettiğimiz oradan gelen bizimkiler :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oranın insanına lafımız yok zaten. Bizim bahsettiğimiz oradan gelen bizimkiler :)

evet bazıları abartıyor gercekden avrupa evet guzel cok nizami kuralları fakat bızımkılerın cogu ama hepsı degıl tabı kendını cok gelıstıren turkler var gorsenız turk demessınız, basma etek terlıkle almanyadan gelenler vardı hatırlıyorum aynı ucakda emın olun bunu dogudan gelen bır otobuse bınsenız goremessınız kı adam ulke degıstıyor yanı ..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eteğinin altına şalvar giyen (Ankara Esenboğa havaalanında) gurbetci bayan gördüğüm gibi son derece zarif giyinen gurbetci bayanlar da gördüm. Benim merak ettiğim, bizler oraya gidince, oranın halkının bizleri (genel olarak) nasıl gördüğü.

M

matias

Bilgi Girilmemiş
Eteğinin altına şalvar giyen (Ankara Esenboğa havaalanında) gurbetci bayan gördüğüm gibi son derece zarif giyinen gurbetci bayanlar da gördüm. Benim merak ettiğim, bizler oraya gidince, oranın halkının bizleri (genel olarak) nasıl gördüğü.

abi almanyada yaşayan çok sayıda tanıdıklarımız var bu bir gerçek avrupalılar bizi resmen aşağılıyolar tandıklarımın yalancısıyım Türklere karşı ağır sözleride varmış burda yazmaya elim varmıyor şahsen...

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bir yakınım var Almanya da yaşıyor..çalıştığı yerde adıyla hitap etmiyorlarmış,nasıl hitap ediyorlarmış biliyor musunuz? HEY TÜRK diye...var mı böyle bişey yaaa...buraya da gelip oranın havasını atıyorlar !!!böylesine BÜYÜKBAŞ demeyeceksin de ne diyeceksin peki !!!

Son düzenleme:
M

matias

Bilgi Girilmemiş
benim bir yakınım var Almanya da yaşıyor..çalıştığı yerde adıyla hitap etmiyorlarmış,nasıl hitap ediyorlarmış biliyor musunuz? HEY TÜRK diye...var mı böyle bişey yaaa...buraya da gelip oranın havasını atıyorlar !!!böylesine BÜYÜKBAŞ demeyeceksin de ne diyeceksin peki !!!

keşke sadece onu demekle yetinseler onun için avrupalının pisliğini çekip burda hava atmaya kalkmasınlar biz kimin ne olduğunu biliyoruz ha burayıda beğenmiyolar gelmeyebilirler buraya çokta memnun kalırız trafik katledilmemiş olur(yanlış giren çok var)

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ya önceden farklıydı, Almanyadan gelen arabaya herkes bakardı, şimdi kalmadı be abi. :D Her arabadan var burda da. Çok şeyler değişti çok... Havası kalmadı artık oraların falan. Almancanın falan havası kalmadı. :D Out hepsi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...