klima tuşları

magician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba bende 2000 corsa b swing var benim klima tuşlarında ışık yok üstünde yani geceleri iç ışıkları tamamen açınca teyp bilgi ekranı ıvır zıvır her yer yanıyor ancak klimanın tuşları karanlık üstünde ışık yok ve adeta görünmüyorlar bu muhtemelen eski araba olduğu için normal olabilir zaten çok da bi takıntım yok bu işe ama bu tuşlar ışıklandırılamaz mı o dönemki her opel modelinin klima tuşları böyle mi acaba var mı orjinal ışıklı tuşlar falan yada elektronik bir müdahale yani varsa bi yöntem ve çok fuzulide masraflı ve arabaya da zarar vermicek bişeyse düşünmek isterim şimdiden teşekkür ederim...

zafer191o

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde göstergede hararet kısmı tarafı gözükmüyor.Elektrikçi arkadaşım ampulleri değişecek dedi muhtemelen seninde öyle hocam.Kumanda panelinin arkadında çok küçük dipsiz ampullerin değişmesi gerekiyo muhtemelen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalde ışık vardır diye tahmin ediyorum.

zafer191o

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalde vardır muhakkak ama 15 yıllık bi araçtan bahsediyoruz :)
Zamanla artık ampullerin patlaması çok normal ..

magician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalde vardır muhakkak ama 15 yıllık bi araçtan bahsediyoruz :)
Zamanla artık ampullerin patlaması çok normal ..

ya işte inanın banada tuhaf geliyor bencede olmalı çünkü arabaya herşeyi koymuşlar o zamana ve standardına göre ama bi klima tuşlarına mı elektrik veremediler pek aklıma yatmıyor hani eğer orjinalinde varsa götüreyim sanayiye ona göre ama tuhaf yani sizde yanıyor mu klima tuşlarında ışık