Korna Yardımı ???

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yaş yazmayınca ne bilima bi yazdım bi an :) :)

cok hosuma gitti bu korna ooo tamam düğünde war artık deli gibi basarım :) :) :)

Çok fazla asılma da kornayı yakmayasın ;)

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede renault tır kornası war çok süper bişi:D onu takıcam motor bulunca...

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sercan ben dinledim kornanın sesini hiç güzel değil,,sesi duyan banliyö treni geliyo sanacak

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sercan ben dinledim kornanın sesini hiç güzel değil,,sesi duyan banliyö treni geliyo sanacak

abi çok hosuma gitti benim amcamın dükkanında bi müşterisinde duydum hiç aklımda yoktu korna işi dün gittik amcamla beraber aldım 50 tl werdim arabanın fotolarını yayınlarkenvideo çekcem bakalım ses nasıl beğenecekmisiniz.....

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stebel al alıcaksan gerisi yaramaz.İstanbulda fiyat sorunlar için tavsiyem aksaraydır 35 ile 50 arasında fiyatlar değişmekte bazı yerler 60 falan diyor ama o kadar para ermeye gerek yok biraz dolaşın daha ucuza alırsınız.. Korna sesini beyenmemiş bazı arkadaşlar bende girdim orda dinledim şimdi ama bu kadar alakasız bi ses tonu olmaz olamaz gerçekte ses tonu çok güzel hele bide kısa kısa dokunuşlarla çok tatlı ses çıkarıyor özellikle sonunda hafiften böyle bi uğultu bırakması bitiriyor insanı.Kesinlikle tavsiyemdir alıcağın zmn adama söyle bazı yerler dinletiyor sesini hemde kontrol etmiş olursun ama kesinlikle stebel al derim..

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stebel al alıcaksan gerisi yaramaz.İstanbulda fiyat sorunlar için tavsiyem aksaraydır 35 ile 50 arasında fiyatlar değişmekte bazı yerler 60 falan diyor ama o kadar para ermeye gerek yok biraz dolaşın daha ucuza alırsınız.. Korna sesini beyenmemiş bazı arkadaşlar bende girdim orda dinledim şimdi ama bu kadar alakasız bi ses tonu olmaz olamaz gerçekte ses tonu çok güzel hele bide kısa kısa dokunuşlarla çok tatlı ses çıkarıyor özellikle sonunda hafiften böyle bi uğultu bırakması bitiriyor insanı.Kesinlikle tavsiyemdir alıcağın zmn adama söyle bazı yerler dinletiyor sesini hemde kontrol etmiş olursun ama kesinlikle stebel al derim..

Ben yarın bi video çekim ses için sesi gerçekten güzel