KoyuKaramel 4.9 Lt. / 100 Km.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: KoyuKaramel 4.9 Lt. / 100 Km.

O kadar km.yi benzin ile yapmak ilginç olurdu bir yılda  005hihih

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Cilalı şampuan ve sünger ile yıkıyorum genelde. Cilalı şampuanım öyle özel bir marka değil benzinlikten alelade alınmış bir şey. Kuruladıktan sonra hızlı sprey cila atıyorum. Parlıyor :)
Haftada 5 kez yıkar  ;D 2 yada 3 ünü genelde ben yıkarım  :D Site yönetimi laf etmese Mücahit kardeşim benimkinide yıkayacak da yönetim kızıyor çok su tüketiminden  :D  :D  :D

ugurkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Klasik şeyler. .. fırça kullanmayın,  kuş diskisina dikkat, uzun süre kirli bırakma, güneş altında kalmasın,  kaliteli malzeme ile yıkayın kurulama bezine dikkat vesaire vesaire. ..

Aracım malesef öğleden sonra 14:00 ,15:00 saatlerine kadar güneş altında kalıyor, çok sık yıkatmıyorum evin önü de kendim yıkamak için uygun değil su , zemin vs. sıkıntıları var fırsat buldukça yıkatıyorum malesef buradaki yıkamacılardan memnun değilim.

ugurkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
O kadar km.yi benzin ile yapmak ilginç olurdu bir yılda  005hihih

Dizel 1.3 motor seçeneğinde benim araç kadar yakanını görmedim 4.9 lt  011zaa yakıt tüketiminin hakkını verelim dedik gezdik  :) steeringwheel

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hosta link' Alıntı:
Haftada 5 kez yıkar  ;D 2 yada 3 ünü genelde ben yıkarım  :D Site yönetimi laf etmese Mücahit kardeşim benimkinide yıkayacak da yönetim kızıyor çok su tüketiminden  :D  :D  :D
Volkan yemin ediyorum tam o postu yazarken senin adını anacaktım benden çok hosta yıkıyor diye :D Kardeşim yine kirlenmeye başladı bir ara görüşelim de bir el at? :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurkurt link' Alıntı:
Aracım malesef öğleden sonra 14:00 ,15:00 saatlerine kadar güneş altında kalıyor, çok sık yıkatmıyorum evin önü de kendim yıkamak için uygun değil su , zemin vs. sıkıntıları var fırsat buldukça yıkatıyorum malesef buradaki yıkamacılardan memnun değilim.
Boyanin zarar görmesi, aracın kötü görünmesi ve deforme olması için tüm şartlara sahip olduğun görünüyor.  Yapacak bir şey yok sanki.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınız kazasız, belasız ve de cezasız kullanmanız dileğiyle :)

ugurkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tekkurler :) cezasiz kullanmakta önemli bu hususu da kattiginiz icin ayrica sagolun :)

AfterRain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tıpatıp aynı araca sahibiz. Cam çıtalı ve çıtasız tamamen aynı iki aracı yan yana gördüm ve karşılaştırma fırsatım oldu. Kesinlikle yaptırın araç sınıf atlıyor. Kazasız cezasız sürüşler dilerim.

ugurkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AfterRain link' Alıntı:
Tıpatıp aynı araca sahibiz. Cam çıtalı ve çıtasız tamamen aynı iki aracı yan yana gördüm ve karşılaştırma fırsatım oldu. Kesinlikle yaptırın araç sınıf atlıyor. Kazasız cezasız sürüşler dilerim.

Teşekkürler fırsatını bulduğumda taktırmayı düşünüyorum.