Kredi Kartı Üyelik Ücretleri.??

DamnedsouL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-İlk önce bankanın genel müdürlüğüne kesilen ücretın ödenmesine dair dilekçe gönderılır. Dilekçede kartın kullanımından ıtıbaren kesilen aıdatların extresi de istenir. (30 iş günü beklenır) iadeli taahütlü posta veya fax

Cevap olumsuz veya cevap verilmezse

Türkiye İş Bankası ve Ziraat Bankası haricinde hiçbir banka türkiyede bu dilekçe ile işlem yapmaz çoğu farklı şekillerde iade şekline gidiyor bence hakem heyeti sizin için en iyisi. ve mesela adamlar sizden 50 tl kestiler onun iadesi yerine size 50 tl bonus puan maxi puan felan gibi şeyler vermek istedikleri zaman bunlarıda kabul etmeyin çünki banka sizden aldığı hesap işletim ücretini bir şekilde meşrulaştuırmış oluyor. bir arkadaş demiş adamın parası cok bakmıyor diye parası ne kadar çok olursa olsun bu bir alışkanlıktır unutmayın hazıra dağlar dayanmaz extralarınızı dikkatli inceleyin ve kredi kartı şiflerinizi biriktirin geçen sene bizim büroya bir dava geldi iisim açıklayamam ancak adamın aylık kredi kartı toplam harcamaları 15 bin tl civarında bankadaki parasından otomatik ödeniyor her ay 1 kendi kartı 3 de ek kartı var adamın parası 2 senede erimeiş adam incelemiş etmiş toplamda 25 bin tl fazla çekilmiş adamın hesabından. bu 25 bin tl yi tamı tamına hemde 2yıl 9 ayda tırtıklamışlar adamdan düşünün . o yüzden dikkatli olun 1 tl bile gitsin demeyin unutmayalımki 1 tl olmadımı 1 ekmek bile alamıyorsunuz

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı bankalar bu şekilde cevap vermese şunu gerekçe gösterir dilekçedeki şahsın müsterimiz olduğu kesin değildir gizlilik ve güvenlik presüdürüne bağlar yani ancak bilgi edinme kanunu gereğince müşterisine bu dökümanları vermek zorunda başka türlüde şu şekilde olur herhangi bir şubedeki müşteri temsilcisi dilekçenizi alır kimlik fotokopi vs. merkeze kendi eliyle yollar başka yolları yok yani... Hakem heyetine gelince mal müdürü veya çalışan memur basvuruda dosyanızı inceler heyetın kararı eksık evraktan dolayı olumsuz olacagını tamamlayıp gelmenızı ıster zira bir dilekçe ile basvuruyu kabul eder ancak olumlu sonuc alamazsınız...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vakıfbank world cart kullanıyorum,öğretmenlere özel üyelik aidatı yok.alınmıyor.memnunum.bir de ziraat maksimum özellkli kartım var.ondan da 10 tl kesiliyor.arayıp iptal ettiriyorum

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana göre kredi kartı bir hizmettir.. banka da isterse para kesebilir, tabi bu ben dahil kimsenin işine gelmez.. rekabet şartlarından dolayı da bazı bankalar bunu iptal ediyo..

Cengiz abi yapı krediyi sormuşsun, yapı kredi bu konuda sert.. arkadaş geçen aradı, iptal edin falan dedi direk kapattılar... bize müşteri çok havalarındalar galiba

ama cardfinans bombadır mesela, elinde cardfinans olupta iptal ettirebilen adamı alnından öperim.. iptal etmemeniz için herşeyi yaparlar.. çok rahat yıllık ücreti de iptal ettirebilirsiniz, tabi önden bi 10 dakka kafa ütülerler

ben 2 hafta önce iptal ettim :)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işbankası yapıkredi finansbank bu üçünü kapadım.. özellikle yapıkredi üyelik aidatı konusunda sert iptal etti ancak 3 ay içinde 750 tl alışveriş istedi bende inadına etmedim sonuçta yansıttılar ama bende kapadım..sadece garanti kaldı onlarda aidatı iptal etmek istemedi 30 tl bonus önerdiler kapatın kardeşim dedim kapadım ertesi gün arayıp iptal ettiler ve iade ettiler bedeli

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde bu ayki estreme 26.99tl yıllık aidat ücreti yansıtmışlar.kullandığım kart garanti bankasının.asıl kart sahibi babam benimki ek kart.okuduğum kadarıyla telefonla aidatın iptal edildiği yada bonus yüklendiği.yada aylık şu kadar harcama yapın demeleri.aylık kart harcamam şuan 750tl altına düşmüyor.yaz sezonunda 1.000-1.300tl arası değişiyor.garantiyi arasam aidatı iptal ederlermi

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YKB ve Garanti kartlarım için üyelik aidatı ödemedim. YKB harcama taahhüdü istedi. Aslında istedikleri meblağı çok rahat bir şekilde geçebilecekken prensip olarak kabul etmedim. Kartımı iptal ettiler. Ben de bütün otomatik ödeme talimatlarımı iptal ettirdim. Puanlarımı zaten harcamıştım. 3 gün sonra arayıp 2 yıl aidat almama taahhüdü vererek kartı açtılar. Yalnız beni kaybetmişlerdi artık. Şimdi akaryakıt hariç (Opet kart kullanıyorum) sadece bonus kullanıyorum. Çünkü telefonda kartımı kapatacağımı beyan edince hemen çark edip ücreti iptal ettiler :D
NOT: Herkese tavsiyem 2 kart kullanıp bankalara bu yolla şantaj yapılmasıdır. Bunu gerçekten hak ediyorlar.