Krom Cam Çıtası - Cam Filmi ve Stop Karartma

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: Krom Cam Çıtası - Cam Filmi ve Stop Karartma

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
bulabildiniz mi bende alcam

Henüz almadım, S-dizayn biraz pahalı gibi. Yurt dışında daha uygun var ama bir soru nolursa kiminle muhatap olacaksın oda ayrı bir dert. Hala araştırmadayım açıkcası. itiz yada omasayı almayı da pek düşünmüyorum.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Henüz almadım, S-dizayn biraz pahalı gibi. Yurt dışında daha uygun var ama bir soru nolursa kiminle muhatap olacaksın oda ayrı bir dert. Hala araştırmadayım açıkcası. itiz yada omasayı almayı da pek düşünmüyorum.

Abı demın dedgın gıbı bende omsa kullanıyorum bıraz kısa kalması dogru ama hıc sırıtmıyor cok dıkkatlı bakmadıktan sonra ama tabıde bı orjınal sport kadar da sarmıyor fıtılı ben parasına memnunum ama fıtılı saran daha ıyısı varsa neden alınmasın fıyatıda uygunsa

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Abı demın dedgın gıbı bende omsa kullanıyorum bıraz kısa kalması dogru ama hıc sırıtmıyor cok dıkkatlı bakmadıktan sonra ama tabıde bı orjınal sport kadar da sarmıyor fıtılı ben parasına memnunum ama fıtılı saran daha ıyısı varsa neden alınmasın fıyatıda uygunsa

Gecenkerde serviste aracinin cikmasini beklerken satilmayi bekleyen bir editionda cam citasini tam saran ve bizimkiler gibi boyu kisa olmayan cam citasi oldugunu gordum ve yedek parca kismindan fiyatinin 500 tl oldugunu ogrendim,

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Gecenkerde serviste aracinin cikmasini beklerken satilmayi bekleyen bir editionda cam citasini tam saran ve bizimkiler gibi boyu kisa olmayan cam citasi oldugunu gordum ve yedek parca kismindan fiyatinin 500 tl oldugunu ogrendim,

Abi çok para yaww 500 de

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer servisteki tam sarıyorsa o paraya değer ben bu haftaiçi servise gidip bakıcam resim çekip paylaşmaya çalışcam orjinali gibiyse taktırcam yukarıda paylaştığım resimdeki gibi umarım kapı ayna direğinde girintili kısım vardır (kırmızı dairenin içindeki yer) tam sarıyodur..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Abi çok para yaww 500 de

Evet banada cok pahali geldi,250-300 tl deselerdi eskikeri sokun bunlari takin diyecektim,birebir orjinalinin aynisi idi

+1 Bence de bu detay için oldukça yüksek bir fark var, ancak Süleyman Hocamı da çok iyi anlıyorum, hepimiz en güzelinin olmasını isteriz, sadece bütçe ve tercih meselesi.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

eğer servisteki tam sarıyorsa o paraya değer ben bu haftaiçi servise gidip bakıcam resim çekip paylaşmaya çalışcam orjinali gibiyse taktırcam yukarıda paylaştığım resimdeki gibi umarım kapı ayna direğinde girintili kısım vardır (kırmızı dairenin içindeki yer) tam sarıyodur..

Sonucu merakla bekliyorum.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam citasini tam sariyor,boydanda tam sariyor,yan dikiz aynalarinin altina gelen kisimlari iceri dogru girintili yapmislar

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler bilgi için DEMEKKİ YAKINDA CAM ÇITAMIZA KAVUŞCAZ :)