"L.O.S.T." slm bendede bu varr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın neden daha agır ve usluplu konuşmuyorsun muhahaha demek nedir ya çok dengesizsin ve gelişi güzel konuşuyorsun amacın nedir derdin nedir açıkca yazsan daha iyi olacak 17 18 yaşında üyelerimiz var adamlar gayet paylaşımcı ve uslubu düzgün yaşını bile çözemedim fikrini hiç çözemem ne olursan ol yine gel ama gittigin gibi degil olması gerektigi gibi gel

L.O.S.T.

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım burada oturup herbırınıze laf yetıstırecek degılım ben saygın bır adamım hıc arabamın resmını bıle koymayacktım sen ıstedın sonrada cekemedın ne dıyeyım sıze ıyı gunlerr

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
L.O.S.T.' Alıntı:
arkadasım burada oturup herbırınıze laf yetıstırecek degılım ben saygın bır adamım hıc arabamın resmını bıle koymayacktım sen ıstedın sonrada cekemedın ne dıyeyım sıze ıyı gunlerr
:kop: :kop: iyi geceler,yolun açık olsun.

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Heroes de bayaa iyi, bakarsın yarın da öyle bir üye katılır siteye:rolleyes:

Ya onu bilmiyorum nerde oynuyo??Bi de bana birinci sezon ikinci bölümün alt yazısı lazım yaa :) Geyiğe vuralım konuyu dedim erman :)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
L.O.S.T.' Alıntı:

Yolun açık olsun arkadaşım..

Halbuki kavga yerine herkes gibi kardeşliği,arkadaşlığı benimsesen ne güzel olurdu.. Erman'a olan tahammülsüzlüğünden dolayı huzuruda bozuyorsun.. Bu sitede paylaşmak şart değilki,dışarıda oturup çay içip dertleşebiliriz istersen.. Belki benim düşündüğüm kadar kötü bir insan değilsindir.. Özelden yaz istersen bana..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
Ya onu bilmiyorum nerde oynuyo??Bi de bana birinci sezon ikinci bölümün alt yazısı lazım yaa :) Geyiğe vuralım konuyu dedim erman :)

Di mi, kayda değer bişeyler olsun bari sayfada:rolleyes:
Heroes CNBC-E'de oynuyor.Altyazıyı foreverdivx.net'te bulabilirsin...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konudan birşey anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...