Lastik Önerisi istiyorum

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar ,herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun..

155/80/13 ebatında olan lastiklerimin değişim zamanı geldi geçti bile ,artık değiştireceğim ancak malum aracım Corsa 1.0 motor küçük ,lastikler ince ve hoşda durmuyor;

1. Biraz daha kalın olması ve yol tutuşunun artması açısından 175/70/13 alsam performansım ne olur , Önerirsimisiniz ?
2. hangi markayı öneririsiniz? bütçemi çok zorlamayacak marka modelleri tercih etmem gerekecek.

Şimdiden zaman harcayanlara teşekkür ederim.

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtına etki eder fazla yorar arabayı
marka olarakta;
hankook ısrarla tavsiye ederim ucuz ve bi okadar kaliteli bi lastik kendim kulanıyorum

SerkanAyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Merhaba

Bence 175-70-13 ebatlarında lastik takman bence aracı yormaz.Ben kuzenime cuma günü Lassa Miratta aldım.Bu lastiği yıllarca kullanmıştım zaten.Tavsiye ederim.Lassa şaşma.
4 Lastiği 300 YTL ye aldım.6 taksitli.

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de corsam 1.0
bence 165/70/13 ebadinda lastik kullan, fabrika verileri oyle diyor

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende degiştiricem aynı 1.0 aracım var. 175/65/r14 takmayı düşünüyorum. araştırmama göre r13 te kalıp tabanı genişletmek r 14 takmamdan daha fazla yakıt sarfiyatı yapıcak. lastik olarak da michelin üzerinde yogunlaştım yumusak ve konforlu ..aldıgım en uygun fiyat ise 400 ytl (175/65/r14)

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiye yollarında goodyear diyorum. yanakları destekli sitemde yapılmış. hemde dişleri uzun süre gidiyor. malum türkiye yollarımız hele kışın çukur kasis çamur vs vs.

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar ,herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun..

155/80/13 ebatında olan lastiklerimin değişim zamanı geldi geçti bile ,artık değiştireceğim ancak malum aracım Corsa 1.0 motor küçük ,lastikler ince ve hoşda durmuyor;

1. Biraz daha kalın olması ve yol tutuşunun artması açısından 175/70/13 alsam performansım ne olur , Önerirsimisiniz ?
2. hangi markayı öneririsiniz? bütçemi çok zorlamayacak marka modelleri tercih etmem gerekecek.

Şimdiden zaman harcayanlara teşekkür ederim.
arkadaşım ilk başta yakıttan artış olur normalden büyük lastik takınca uzun yolda ses çok alır motoru normalden çok yorar mıchellin öneririm ben yumuşak lastik cok da güzell ben hep alırım kulanırım hiç bir sorunlan karşılaşmadım aman diyim farklı bir ebat lastik almaa yazık olur

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla daha dün corsa 1.0 ı olan bi ingilizle özel mesajlaştık.. adamda 16 inc corsa gsi jantı var.. ivmelenme biraz düştü ama onun haricinde virajlar şu bu gayet iyi tavsiye ederim dedi... 16 janta takılan lastik 195 45 16..
eğer aracı satıcaksan falan hiç girme lastik işine bırak çirkin kalsın satarken bi işene yaramaz nasıl olsa.. onun haricinde 120 liraya kapakları dahil 14 jant satıolar internette onlardan 175 65 14 tak derim sen bilirsin..
bu arada ben bi tane görmüştüm adam 175 70 13 takmış ama adamla muhabbetim yok soramadım nasıl performansı die..