lastik seçimi

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
benim önceki lastiklerim michelin energy idi ve yanaklarındaki çatlaklar susuz kalmış topraklar gibiydi.

seguer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 2.0 cdx üzerinde kullandığım 2 marka oldu. 95000 km deyim 45000 lik ilk iki periyotta brigstone turanza GR80 kullandım... Memnunmuydum diye düşünürsek michelin i deneyene kadar birşey diyemezdim.. 90000.km de micheline geçtim lastik gürültüsü inanılmaz azaldı yoltutuşu gayet başarılı ve 10.1 lt/100 km seviyelerinde bulunan benzin sarfyatım (şehiriçi) michelin energy ile 9.4 lt/100 km ye düştü...

seguer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm,vectra 2.0 cdx üzerinde kullandığım 2 marka oldu. 95000 km deyim 45000 lik ilk iki periyotta brigstone turanza GR80 kullandım... Memnunmuydum diye düşünürsek michelin i deneyene kadar birşey diyemezdim.. 90000.km de micheline geçtim lastik gürültüsü inanılmaz azaldı yoltutuşu gayet başarılı ve 10.1 lt/100 km seviyelerinde bulunan benzin sarfyatım (şehiriçi) michelin energy ile 9.4 lt/100 km ye düştü...

ugi20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben sportcontact2 kullaniyom tavsiye ederim yagmurlu kuru farketmiyo yola yapisiyo valla...

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün gittim dört tane lassa aldım deneyeceğiz bakalım

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiye yollarında lassa veya goodyear ı tek geçerim michelini kullanan arkadaşlara yan yanaklarına bi bakmalarını tavsiye ederim zaten michelinin en büyük sorunu yanak yarması veya balondur
bunu michelin bayisi bile kendi ağzı ile söyledi. yanak problem balon gibi. bu konuda kore malı lastiklerin çok iyi olduğunu söyledi.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet mıcheliın nın en buyuk sorunu budur. Doğru. Ancak atladığınız önemli bir husus var. Tek kusuru bu ve bunun dışında yol tutuş, sarfiyat fren mesafesi konusunda diğerleri yanına bile yaklaşamaz. Kaldırıma dikkat ve itinalı sürüş bunun üstesinden gelir diye düşünüyorum. Yanaktaki çatlamalar ise mutlaka üretim tarihinin çok geçmesinden kaynaklıdır. balondan bahsetmiyorum. Michelin de yanakta çatlaklar olmaz. Fiziğe ters. Burada böle Michelin satıcısı gibi konuştum ama bunlar kullandığım abartısız (kışlıklar dahil) 9 uncu mıchelin ler çok şükür sıfır şikayet. selamlar..