lastik yanaklarını nasıl parlatıyorsunuz???

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
aracımı çizmek için epey efor sarfeden mahallenin veletlerine yalatıyorum.Tükürcük içindeki enzim hem lastik basıncının düşmesini engelliyor hemde uzun sürede kirlenmiyor :)

m.ali_26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arap sabunu,süt ve kola hepsini aynı oranda koy. çalkala arap sabunu çözülsün, süngerle yanaklara sür.... yanmaks oluyorr...

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oto yıkamacılarda lastik parlatmak için özel bi ürün kullanıyolar. sanırım satıyolarda..

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi kendi yaptıgım karışımın tarifini veriyorum öncelikle 1 lik pet şişe buluyoruz sonra içine çeyregini dolduracak şekilde antirifizi koyuyoruz daha sonra hepimizin bildigi gibi kutu kola alıyoruz yarısını şişeye yarısını mideye son olarak kalan kısımı dolduracak şekilde arap sabununu suyla karıştırıp şişeyi çalkalıyoruz sonra sünger yardımı ile lastiklerimize uygulayalım ben yıllardır bunu yaparım ne çatlama oldu ne yarılma nede karınca basması deneyin görün bende bunu oto yıkamacısı komşum var ondan ögrendim süperrr tavsiye deneyin bakalım sonuçları bekliyorum saygılar

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi kendi yaptıgım karışımın tarifini veriyorum öncelikle 1 lik pet şişe buluyoruz sonra içine çeyregini dolduracak şekilde antirifizi koyuyoruz daha sonra hepimizin bildigi gibi kutu kola alıyoruz yarısını şişeye yarısını mideye son olarak kalan kısımı dolduracak şekilde arap sabununu suyla karıştırıp şişeyi çalkalıyoruz sonra sünger yardımı ile lastiklerimize uygulayalım ben yıllardır bunu yaparım ne çatlama oldu ne yarılma nede karınca basması deneyin görün bende bunu oto yıkamacısı komşum var ondan ögrendim süperrr tavsiye deneyin bakalım sonuçları bekliyorum saygılar
böle asitli karışımlar bence lastiğe zararlı... onun yerine torpido parlatıcılarından veya lastik parlatıcılarından sürün... lastik güzel görüncek diye onu aside boğmamak lazım asıl görevi güzel durmak değil onların...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yıkamacımdan aldığım lastik parlatıcıyı kullanıyorum.Silikonluymuş bidondan boş cam sil şişesine doldurdu 4 aydır kullanıyorum ve gerçekten harika.Özellikle kurusa bile , parlaklığı aynen kalıyor...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sonax'ın bir köpük spreyi var. Sıkıyorsun, sonra gidiyorsun :D 5-10 dakka sonra parlıyor, bu kadar basit.