LED arka stoplar yardimm lutfen

alek_VXR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben aracima ( vectra c 2005) led stoplardan aldim taktirdim onlari fakat arabaya ne zaman elektrik gelse (ornek kapilari falan actinda) stoplar kendilinden yaniyo once sol ust sonra sag taraf ust sonra sag taraf alt sonra sol taraf alti sirali halde yanip sonuyo flash yapiyo yanip sonuyo 1 dakika kaadar sonra duruyo herneyse sonra birkacgun gecti aradan bu sefer araba calisir vaziyetteykende yanip sonuyo durmuyo hic yolda giderken yanip sonuyo arkadan flash gibi insanlarda bakiyo polis falan zannediyolar beni neden boyle oldu anlamadim bilen biri varsa yardimci olabilir mi acaba
http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-...arts_SM&fits=Model:Vectra&hash=item3369ee4ec4

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Aracın sürekli ampulleri kontrol ediyor. Bu nedenle belirli aralıklarda yaptığı kontrollerde ledlerde koruma yoksa bu tarz yanıp sönmeler yapar.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza ışığı önleyici kontrol lambası ve eklenecek olan birkaç parça ile bu problem tecrübeli bir elektrikçi ile çözülebilir.ben 50tl maliyetle sorunu halletmiştim...

alek_VXR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektirikciye goturdum bisey yapamam dedi bu araba led leri falan desteklemiyormus elektiri falan oyle seyler dedi bende tamam dedim ama ben inanmiyorum yani sonucta bu stoplar vectra c icin yapilmis nasil uymaz

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
21wat cekıcek sekılde ampul baglıycan arka lede gıden kabloya aracın ıcınde kalcak ampulu yanmaz boyayla boyuycan bak sorunun kalıyomu ugrasmak ıstememıslerdır kardesım