Led Plaka Işığı (arızasız) Opel Astra

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selimcim gerçekten cok hoş olmus sunlardan bizede yapalım fakat bende nasıl alacagımızı felan bılmıyorum arkadaşında dediği gibi gerekirse kucuk bi komisyonla biz sana parasını yollasak sen bize alsan ve alıcı ödemeli kargolasan uyarmı ?

ben demin sipariş ettim. isterseniz sizede edebilrm ama tabikide herşeyden öcne güven gelir.ebaydan aldım arkadaşın aldğı yerden daha ucuza geldi

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130447840066&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ampüllerin Geldimi Ayrıca Şimdi Alıcak Birisi Varmı Banada Alabilirmi ?

yok daha dün sipariş ettim 15 günden önce gelmesi mucize :D . sen hangisinden istiyorsun ? led led şerit ile plaka sipariş ettim ama aracım garantili olduğundan led şeriti takamazmışm sadece plakaları takacam.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza verse benim arabamda verir ama bu ampüllerde arıza vermiyor bilhassa plakalık ve bagaj ampüllerim ledli ampül öyle alalade bir şey hiç biri arıza ışığı yakmadı arıza ışığı sanırsam farlar stoplar sislerde yakıyor ..

bu arada iç aydınlatmaya bu tip bir şey kullansak güzel olabilir..

Son düzenleme:

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sipariş verdikten sonra aklımageldi bu bagaj ışığıda sanırım aynı tip ama kokpitdeki lambaların türü değişik bazıları soketli oluyr bazıları dipsiz bazıları sivri uçlu oluyor tam bilemedğim için sadece plaka içn sipariş verdim.

kontrol

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar , paylaşmak istediğim konu şu led ışık konusu bir yürüdü gittiki ..... yaw arkadaşlar bu led ışığı maşşallah arkadaşlar bi abartmışlarki yani neredeyse götlerine bile led ışık takacaklar :) ya bikere amele işi led ... plakayı apaydınlık yapmanın anlamı neki be amele! led in takılma alanlar belli nediye arabanın götüne-başına takı verirsinizki.... ön farlardaki led olayı ilk audi marka araçta çıktı ve bu araca orjinal yakışır biçimde led yapılmış ve bunu yapanlarda audi yi üreten mühendislerdir... hal böyleyken hiç alakas olmayan araçların ön farlarına öyle bir amelece döşenmişki led ler yani tam bir beyinsizlik amelelik görüntüsü veriyor.... araç orjinali güzeldir araca ses sistem -film - jant yapılır oda yakışırcasına ve ve fazlaya kaçmaksızın ama led tam amele işi ..... bide farın dış kısmından ledi çif taraflı bantla yapıştırmışlarmı tam bi öküzlük amelelik ..... opelciler yapmayın sakına böyle şeyler

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz yaptık sen yapmayasın diye yaptık işte