Lise Sorumluluk sınavları hakkında bilgisi olan..?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başına Sert Vurursn Benım gıbı :D 1 Sene Kaybettık Stajı Sallamadık Pek Kaldık O Bakımdan Sen Düşme o Hatalara Sınavlara Gelince Hazıran ve Agustos veya Eylul Olmak Üzere 2 Sınav Yapılır 2. Sınav Genelde Okula Gelen Bıldırımlerle Kesınlesır Ama Su An 2 Sınav Uygulaması var Dıye bılıyorum
Anladım tsk ederim :D
Kusura bakma Berkay,bunlar gerçekler ve sana inanılmaz çok kızıyorum biliyomusun.

CGG Kurtarıcak şimdi seni. ;)
Alırım anahtarını :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kolaylık versin benim gibi öğretmen çoçukları da yazın ortasında boynunda kıravatla not yükseltmeye gider.... :( hatırlamak istemiyorum :)))) Allah sana kolaylık versin... matematikle ve ingilizce yada fizikle ilgili sıkıntın olursa yardımcı olurum.... TR-İNG dil seceneği ile :D:D

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. sınav yapılırsa başarılı olmanın sırrı aynı hoca'dan özel ders almaktan gecer : ))))

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
2.sınav dediğiniz nedir bilmiyorum da bizler kalan öğrencilere dilekçe doldurtur bi haziran döneminde bir de okullar açıldığında eylül döneminde sınav yaparız. 2.sınav dediğiniz eylüldeki sınavlar mı bilmiyorum. Bu standarttır okuldan okula da değişmez milli eğitim bakanlığının yönetmeliğine göre işler herşey. Allah kolaylıklar versin...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba :)
Lisede sorumluluk sınavlarına kalıp 1. sınavda o dersleri veremeyenler için geçen sene 2. sınav hakkı tanınmıştı..Bu sene okuluma sordum 2.sınavlar olacak dedi hocalar ancak şöyle bi çelişki var.Bu karar milli eğitim bakanlığından okullara gönderiliyor.Yani kesin varmıdır yokmudur bilen varmı?

Ayrıca sorumluluk sınavı demişsin. O dersten sorumlu geçmiş isen eğer sınıfta bırakmaz seni. Mezun olamazsın sadece o dersten. Ortalama ile kalmışsan o zaman geçebileceğin bir dersin notunu yükselt. Tabi geçmekle zorunlu olduğun dersler vardır o da işte bizim endüstri meslek liselerine göre değildir sizdekiler farklı olabilir. Tekrar Allah kolaylıklar versin.

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağustos döneminde, ortalama ile geçen ancak, sorumlu dersleri olan öğrenciler sınava alınır.

2. şans dediğiniz durum, temmuz sınavlarında derslerini kurtaramayan ve sınıf tekrarı durumuna düşenler için olur. Bu 2. sınav hakkı her zaman olacak diye bir şey yok, bakanlıktan resmi yazı gelmesi gerek.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. sınav yapılırsa başarılı olmanın sırrı aynı hoca'dan özel ders almaktan gecer : ))))

Herkese tesekkürler

Can abi onu bizde teklif ediyoruz :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağustos döneminde, ortalama ile geçen ancak, sorumlu dersleri olan öğrenciler sınava alınır.

2. şans dediğiniz durum, temmuz sınavlarında derslerini kurtaramayan ve sınıf tekrarı durumuna düşenler için olur. Bu 2. sınav hakkı her zaman olacak diye bir şey yok, bakanlıktan resmi yazı gelmesi gerek.
Tam olarak buydu işte abi öğrenmek istediğim.Benım karnemde sınıf tekrarı yazıyor.1. sınavlara girdim ve 3 tane veremedm.Toplam 4 dersim var anadolu bölümü oldugum için 2 tane minimum verirsem sınıf geçiyorum.Bu sene hocalar % 99 olucak diyorlar.İnşallah olur yoksa 1 senem gidicek..