LPG deki ikilem..

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz önce Landirenzo bayileri ve yetkılı merkezle (olgun lpg)gorusmtum sısıtemı degıstırmısler anlamadım eskıden 2 yıl 100000 km garantı verırken ve yaglama sıstemı istege gore ıken sımdı 2 yıl 50000 km garantı verıyor ve kesınlıle yaglama olacak yoksa garantı yok dıyor kıt 1600 tl 500 tlde yaglamaya istyor 2100 tl konustgum 3 bayıden ıkısı bırakın yaglama falan hıkaye neyın yaglamsı falan gerek yok derken bırıde kesınlılkle taktır soyle boyle tıcarı kaygılardan bahsedıyorr işler git gide ticari olmaya başladı gıbı artık dırek  parasal dusunuyor fırmalar yaglama falan makıne muhendıslerının yorumlarını falan okudum kesınlıle kurumdan baska bır halta yaramaz dıyorlar...

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG deki ikilem..

benim anlamadığım bir şey var. yağlama derken ufacık bir şişede yağ var ve bu sürekli minik minik silindirlere yağlama yapılsın diye mi gönderiliyor?

eğer öyleyse; o yağ daha silindire girmeden oradakı sıcaklıkla yanacaktır ki; neyi yağlayacak?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abim makine mühendisi yağlama sistemi kesinlikle ticari diyor.etkisi %2 yi geçmez.o sübapların eriyeceği varsa erir diyor.iş tamamen ticaret oldu artık.benim konuştuğum olgun lpg de yağlama hikaye demişti.yazdan sonra lpg taktıracam oraya gidince bana yağlama satmaya çalışırlarsa onları yağlarım.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracımdada landirenzo takılı başka bir arkadaşınkinede taktırmak için gittik yine yağlamaya gerek yok denildi 2 yıl ve 100.000 km garanti veriyorlar kayserideki de olgun lpg ama istabulla alakaları varm bilemiyorum

ertnyksln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
benim aracımdada landirenzo takılı başka bir arkadaşınkinede taktırmak için gittik yine yağlamaya gerek yok denildi 2 yıl ve 100.000 km garanti veriyorlar kayserideki de olgun lpg ama istabulla alakaları varm bilemiyorum
sizin aracınızda yağlama kiti mevcutmu? aracınız nekadar zamandan beri lpgli ve nekadar km yaptınız?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olgun lpg ile tekrar gorustum bıuraz once evet sımdı onayladılar yaglama sıstemı takılmadan 2 yıl 100.000 km garantısını verıyorlar 1600 tl 10 taksıt benım gıbı ılgılenen arkadaslara duyrulur..Cok kısa bır zaman sonra taktırıp buradadn paylasırım..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Olgun lpg ile tekrar gorustum bıuraz once evet sımdı onayladılar yaglama sıstemı takılmadan 2 yıl 100.000 km garantısını verıyorlar 1600 tl 10 taksıt benım gıbı ılgılenen arkadaslara duyrulur..Cok kısa bır zaman sonra taktırıp buradadn paylasırım..
sübaplar erirse ödeyecekler mi bununla ilgili ne dediler?

tugican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba

Bende siteyi uzun zamndır takip eden ve dün 2013 1.4 t cosmo aracımı (martur) almış birisi olarak lpg ilgili gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum.
Lpg konusunda en kaliteli firma prins olarak görünüyor.Az önce aradım bana dönecekler herhangi bir fiyat yada fikir almadım henüz.İstanbulda prins taktıran bir arkadaş varmı ?
Veya prins hakkında olumlu olumsuz fikir sahibi olan arkadaşlarım varsa paylaşmalarını rica ederim. Kesinlikle taktıracağım fakat marka konusunda net bir kararım yok yardımcı olursanız sevınirim

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
sübaplar erirse ödeyecekler mi bununla ilgili ne dediler?

Görüştüğüm bayi daha once 2 tane opel astra gelgını hatta bırının ankara ıstnbul arası otoyolda kaldgını ve hatta butun ıslemlerını ken dılerının yaptgını subap degısımı vs ve landırenzonun hepsını kurusuna kadar odedıgını soyledı ortalama cok sıkıştırmadan 50000 km cok rahat dendı bakalım gorecegız

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Görüştüğüm bayi daha once 2 tane opel astra gelgını hatta bırının ankara ıstnbul arası otoyolda kaldgını ve hatta butun ıslemlerını ken dılerının yaptgını subap degısımı vs ve landırenzonun hepsını kurusuna kadar odedıgını soyledı ortalama cok sıkıştırmadan 50000 km cok rahat dendı bakalım gorecegız
Hadi hayırlısı abi haberlerini ve izlenimlerini bekliyoruz