lpg icin bilgi ve tecrubelerinize ihtiyac duydum

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaslar, astra H 2005 1.6 benzinde 40 45 krs yakiyor
benim icin oldukca fazla
Lpg taktirmayi dusunuyorum ama herkes bisey diyor
Ister istemez kafa karisiyor, ne dersiniz lpg taktirayimmi
Taktirirsam hangi marka onerirsiniz
Taktirirsam ne kadara mal olur
Taktirirsam yakiti ne kadar duser, beni en cok korkutan
lpg nin cok sorun cikarmasi
Hani hergun sanayi ye gitmek istemiyorum
Yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskler..

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
iyi bir marka iyi bir işçilik temiz bir motor ve biraz şansa ihtiyacınız var. hepsi bir arada olduğunda no problem. birde bana göre kullanım şekliniz önemli şehir içi kısa mesafeli sürüşlerde ilk çalışma benzinde olduğu için sizi sinir etmeye yetecek kadar benzin harcayacak. vectra gl aracıma yetkili serviste landirenzo taktırdım işçilik süperdi sistemde öyle bazı sorunlar yaşadık servisteki arkadaşlar sabırla çözdüler 98 model ve 75000 km (orjinaldir) sattım şimdi profilimdeki dizel aracım var. bundan sonra ya dizel ya benzinliye binerim lpg ile isim olmaz mutlaka bir şekilde keyfimi bozacağını biliyorum bagajda bomba taşımakta cabası.ayrıca lpg li araçlarda yanan aile haberleri çok rahatsız etti beni.keşke birileri birilerinin cebini bizim sırtımızdan doldurmasa ve bu yüzden elalemin sudan ucuza aldığı akaryakıta bir ton para vermek zorunda kalmasak

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg de verim tamamen usta ve kullanılan malzemeye bağlı.Yoksa lpg herşeyi sorun olan bir yakıt değil.Sadece ateşleme sistemi atıyorum 200.000 km dayanıyorsa lpg de 150.000 km dayanır.Biraz daha güçlü ateşlemeyi sever lpg.Taktırdıktan sonra ise bütün herşey size kalıyor.Lpg sisteminin rutin bakımlarını yaptırırsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaslar, astra H 2005 1.6 benzinde 40 45 krs yakiyor
benim icin oldukca fazla
Lpg taktirmayi dusunuyorum ama herkes bisey diyor
Ister istemez kafa karisiyor, ne dersiniz lpg taktirayimmi
Taktirirsam hangi marka onerirsiniz
Taktirirsam ne kadara mal olur
Taktirirsam yakiti ne kadar duser, beni en cok korkutan
lpg nin cok sorun cikarmasi
Hani hergun sanayi ye gitmek istemiyorum
Yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskler..

Hocam, kesinlikle hic sorun istemiyorum, ikide bir ayarlatmaya gitmek istemem diyorsan Prins VSi2 dusunebilirsin. Eger arabayi 5 yildan kisa sure kullanmayi dusunuyorsan Silverline a da sans verilebilir. Sonucta Prins bu konuda dunya markasi. Firma dizel araclar icin bile lpg sistemi uretiyor Hollanda'da. Ama aklinda olsun, aldigim duyumlar ve gordugum birkac durumdan oturu opel ve chevrolet serisinde Atiker'den uzak dur, motor omrunu yiyor. Prins taktirirsan Valve Care subap yaglama sistemini de taktirmani tavsiye ederim.