lpg için son defa danışıyorum

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabah biraktim takmislar isi bitti diye aradilar ama almadim daha
Yetisemedim islerden dolayi.. Bakalim nasil olacak.. Hayirlisi

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni zamanda arabaninda son sansi bahaneye bakiyorum zaten
Sorun cikarsa 3asagi 5yukari demicem satcam

cagataycankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ctesi lpg dönüşümü için brc'ye gideceğim. istanbul avrupa bölgesinde güzel bi işçilik yapan tanıdık bildik bir usta var mı? acil....???

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bilmesemde sallama konuşuyo gibi. ne alakası varmış yazılımını kendisi ayarlamakla ?
corollaya brc taktırdık gittim adam makinaya bağladı sahibindenin arayüzü gibi toyota corolla model yılını seçti motor tipi geldi bastı kendi kendine ayarlandı. zavollidede aynısı oldu. atikerdekinde ben yoktum bakmadım ama artık her firma birbirine malzeme kalitesi olarak çok yaklaştı. brc'nin simit tankları bile konyadan geliyor. babamın dayısının s40'da ince stepne olduğu için stepne yerine özel tank yapıldı. konyadan brc'nin yeriymiş. sana tavsiyem 500 lira fazladan vereceğine yakın illerde tanıdık güvenilir usta varsa oraya git. atikeride hala şiddetle öneririm...

Ya benim sorunum su kim nedese desin inaniyorum yani adam atiker bayisi
Neden bana landirenzo oneriyo dedim bildigi vardir dedim ha atiker takarim ama
Dukkandan cikincaya kadar sorun cikarmiyacagina garanti veririm dedi
Landirenzo icin en ufak bi sorun cikarmaz dedi.. Ins oledir dedim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha çok para kazanırda ondan demiştir. 2 yıl garantisi var bir kere neye garanti vermiyor ?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya benim sorunum su kim nedese desin inaniyorum yani adam atiker bayisi
Neden bana landirenzo oneriyo dedim bildigi vardir dedim ha atiker takarim ama
Dukkandan cikincaya kadar sorun cikarmiyacagina garanti veririm dedi
Landirenzo icin en ufak bi sorun cikarmaz dedi.. Ins oledir dedim

Nadir abi yetiş yakaladık bak birini :sopa: :D

Valla benim landi tercih etmemdeki birinci etken opelin bu markayla daha önceden olan anlaşması, ha belki diğer markalarla da olabilirdi ama landi oldu piyasada adı duyuldu opel uyumlu kit diye milletin diline pelesenk oldu satarken rahat olur dedik ;)
hayırlı olsun bu arada sorunsuz binersiniz inşallah bi uludağlı daha oldu anlaşılan :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dükkandan çıkıncaya kadar garanti veririm gibi bir cümle olamaz. eğer sen o tabelayı oraya taktıysan. 2 yıl garantisi boyunca bir kuruş para vermeden arabaya bakmak zorundasın. ki landirenzoda nasıl yapıyorsa montajı aynı tiziliği gösterirse atikerdede sorun yaşamaz. afr ayarlarını adam akıllı yapmasını bilmiyorsa zaten ustayım diye geçinmesin...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker 2yıl garanti veriyor mu? ben prins ile görüştüm garanti vermedi madem o olmuyo landi olsun 2yıl garantisi olsun dedik.. bu arada garantiden kastim kit garantisi değil motor garantisi.. tabi adamların cihazı bozuksa değiştirir ama lpg dolayısıyla senin aracın motorunda bi sıkıntı çıkarsa bunu üstlenmeyebilir ustanın söylediği de böyle bişey olsa gerek..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motordaki sorun neyden olur ateşlemeyi yanlış yerden alırsan. manifoltu yanlış delersen. he bu adam landirenzoda takıyor. doğru yerleri biliyordur sanırım. lpg'nin başka ne sorunu var ki zaten. bobin arızası ve enjektörlerle ilgili hep...