Lpg li Opel astra almayı düşünüyoruz...

Fatihh

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bende 1.4 benzinlere bakıyorum ama hep kötü yorumlar alıyorum çevremden bu beni rahatsız ediyor zaten.Opel bizim ülkemizde gereken değeri görmediğini düşünüyorum.Clio ya binen adamlar konusu açılınca astra mı?Napcan astrayı ya diyor.Neden böyle bir algı var anlayamadım.Ben 1.6 dizeline biniyorum çok da memnunum aynı konforu kaliteyi benzinli modellerinde de vereceğini düşünüyorum.Gerçi arabadan azcık anlayan içinde olan insanlar biliyor da neyin ne olduğunuBenim acma oğluna bakıyoruz ztn ben astra önerdim yine kendi bilir.Sağolun değerli yorumlarınız için.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Tam otomatik skintisiz bir sanzuma sahip bir arac alacaksaniz secenek sayiniz cok az bunlar astra j ve ustu, insigia, honda civic, 2010-2012 arasi toyota corolla( model yili altinda ve ustunde yarim otomatik tek kavramali sanzuman)
Yarim otomatik araclari oldum olasi hissiyatindan dolayi sevmem. Cift kavramali sanzumanlar gayet seridir ama wv gurubunda bikere skinti cikardimi bittin. ki dsg sanzuman cikariyoda. Edc sanzumandan renaultun kullandigida cift kavramali pek bi skinti yasayani simdilik duymadim. ama araclar halen yeni ilerleyen donemde gorecez. Ford powersift kullaniyo ayni sekilde sanzuman problemi wv dekilerle ayni durumda. Bunlari goz,onunde bulundurursak 2 alternatif kaliyo ya honda civic c segmentte yada opel astra baska bir secenek yok

• Beğen
Tepkiler: Meteefe ve volkan1

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı ustalar daTurbolu araçlarda LPG düzen tutmuyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
O bazi ustalarin afr den haberi yok. Ben elazigda gorev yapiyorum landrenzo turbo kit taktirdim adama afr diyorum adam oyle bisey yok diyo bilmiyorum demiyoda. Yaptigi ayar aracimda sanki 1.6 duz motorla gidiyomus etkisi yaratti. Sanki arac turbosuz,gibi calisiyordu lpg de. Ankarada afr ayari yaptirdim. Suan araba benzinden daha seri. Vites gecisleri mukkemel otesi. Yokusu 2 yle ciktigim yeri 3 le arqc bagirmadan cikiyorum Adamin ayarinda 2500 devirde yaptigim 60 km hizi suan 1500 devirde yapiyorum. Aracim ucak gibi calisiyo