Lpg regulatoru gaz kaçırıyor tamiri mümkünmü yardım lütfen.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Conta eskimis onun dışında hiç birşey yok şimdilik teflon conta ile duruyor gaz ayarına girdim kaçak filan yok ama aradığım contayi buldugum zaman yerine Takcam

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En güzelini yaparsın çünkü gazın şakası olmaz. İlk lpg takdırdığım zaman gaz alırken bile aracın yanında duramıyordum.

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benim stafanilli idi. Atikere uydurdum. Gaz bitince benzine geçmiyor. Bi ısı ayarı yaptırdık bunu bozdu adam. Yerinde muayenenin son günü. Gidip uğraşacağım anlaşılan.

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim stafanilli idi. Atikere uydurdum. Gaz bitince benzine geçmiyor. Bi ısı ayarı yaptırdık bunu bozdu adam. Yerinde muayenenin son günü. Gidip uğraşacağım anlaşılan.
Geçmiş olsun inşallah tez zaman çözerek bizide tecrübeniz hakkında haberdar edersiniz.

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun inşallah tez zaman çözerek bizide tecrübeniz hakkında haberdar edersiniz.

Muayene için tadilat projesi ve sızdırmazlık aldım. Muayenede sorun çıkmadı ve geçtim. Tüpü ayarlayacak hiç bir tamirci bulamadım. stafanalli desteği çekmiş. Kablo alıp kendim ayar yapmayı düşünüyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Muayene için tadilat projesi ve sızdırmazlık aldım. Muayenede sorun çıkmadı ve geçtim. Tüpü ayarlayacak hiç bir tamirci bulamadım. stafanalli desteği çekmiş. Kablo alıp kendim ayar yapmayı düşünüyorum.
Bu destek yüzünden bir arkadaşımız komple sistemi değiştirdi. Bu yüzden yaygın bir firma tercih etmek gerek ki başımız ağrımasın.